Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale zlot jest otwarty? czy trzeba jakies wejsciowki predzej ogarniac? mi ciezko powiedziec mysle ze dopiero konkretne info moglbym dac w piatek, zobacze zaras co na fb jest

daj znac moze bysmy sie gdzies spikneli i polecieli razem

Jakbyś leciał przez Iławę, Sztum, Malbork to kolega o niku BF10 jest z Malborka i też chce się podłączyć jeszcze przez Nowym Stawem

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurcze jak bym lecial to raczej polece platna i potem odbije w bok.... ale dam znac wszystko jutro, a ty Bartek bys jechal?

Opublikowano

:hi:

:hi:

Karpatka....z Wiśnią to bym se uważał na Twoim miejscu ...widywałem jak "kilka" piwek szło po ciężkim dniu ,a gościu siedział przy stoliku jakby dopiero co z pracy przyszedł ...także jak masz ochotę poznać znaczenie słowa nokaut toś.....dobrze trafił :)

Jestem budowlańcem wiem jak smakuje % po ciężkiej pracy ;)

Note 4 na sell mam ktos coś?

To resztę ogarnijcie sobie na pw...ja tam Was kojarzył nie będę :grin:
Opublikowano

kurcze jak bym lecial to raczej polece platna i potem odbije w bok.... ale dam znac wszystko jutro, a ty Bartek bys jechal?

Przemek ja też polecę płatną do zjazdu na Malbork więc możemy się gdzieś ustawić na parkingu, np. pierwszy za zjazdem na Świecie

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

Jędrek, taka sytuacja.

Czy na A5 masz jakiś problem z lakierem lub korozją?
Jakieś pęcherze na drzwiach itp?
Rozważam zakup Jakiegoś Audi, ale nie chciałbym wpaść z deszczu pod rynnę.

Opublikowano

kurcze jak bym lecial to raczej polece platna i potem odbije w bok.... ale dam znac wszystko jutro, a ty Bartek bys jechal?

Przemek ja też polecę płatną do zjazdu na Malbork więc możemy się gdzieś ustawić na parkingu, np. pierwszy za zjazdem na Świecie

:thumbup1:

Opublikowano

:bry:

Jędrek, taka sytuacja.

Czy na A5 masz jakiś problem z lakierem lub korozją?
Jakieś pęcherze na drzwiach itp?
Rozważam zakup Jakiegoś Audi, ale nie chciałbym wpaść z deszczu pod rynnę.

nie. w B8 zdarzała się korozja na błotnikach, w A5 nie słyszałem o takim problemie - sam też czegoś takiego nie mam.

Opublikowano

:bry: od godziny męczę gwint i nic... :facepalm: dolny talerzyk kręci jak szalony a góra trzyma chyba bedzie koza w tym sezonie.. :facepalm:

Opublikowano

Płyn hamulcowy moczenie w ropie wd-40 klucz łańcuchowy ?

Opublikowano

bula mlotek i przecinak nie ma nic lepszego :)

w niedziele bede wyjezdzal ok 9 - 9.30 i na platna to mozemy sie ustawic na pierwszym parkingu na platnej za nowymi marzami, jak cos to reszta na tel

Opublikowano

na razie zostało tak jak jest...:facepalm: młotek i przecinak był było WD-40, preparat do czyszczenia hamulców, itp. itd. trzeba zainwestować w powietrze chyba :kox: Przemek do zobaczenia jutro na autostradzie :wink:

Opublikowano

Witam :hi:

Opublikowano

Siemka

Opublikowano

Gdzie jutro pędzicie?

Opublikowano

:bry:

chyba w końcu Q7 sprzedam :decayed:

dziś byli Państwo z Bydgoszczy oglądać, przejechali się i są zachwyceni :) w poniedziałek musimy kilka rzeczy z księgowym ustalić i do Konara na przegląd chcą się umawiać :)

Opublikowano

Siema z Wrocławia. :D

nabazgrane z Tapatalka

Opublikowano

Gdzie jutro pędzicie?

Nowy Staw lecisz z nami? :wink:

Opublikowano

Gdzie jutro pędzicie?

Nowy Staw lecisz z nami? :wink:
Skąd i o ktorej ?

Zarzuc info na kom 603 076 610

Opublikowano
:bry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.