Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:bry:


:siema:

:dziura:

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
I tak w formie przypomnienia.......

Już a może dopiero :] 6 Grudnia,Marina Włocławek,Spot Reaktywacja.....zapraszamy.


3562672_audia6aaaaa.jpg



Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Moje serce dla was robi Bum Bum

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

hejaaaa

Opublikowano

[emoji111]

WIŚNIA NADAŁ

Opublikowano

Siema

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
3595118_logo_pck.gif3595120_noimage.jpg



Cześć Audimaniacy.



Sprawy organizacyjne dobiegły końca,więc teraz mogę wam przedstawić sprawy i program Spotu.


Jak zapewne wiecie 6-go Grudnia są Mikołajki,czas prezentów i dobrych uczynków.I ja chciałem pójść tą drogą z waszą pomocą.Bardzo chciałem aby na spocie pojawił się Autokar Ambulans z mobilnym punktem poboru krwi z punktu Krwiodawstwa w Bydgoszczy (Włocławek nie dysponuje takim sprzętem)


3595078_fot6.jpg

3595110_pobrane.jpg

Rozmowy z PCK trwały prawie tydzień,w ciągu którego oczekiwałem na odpowiedz,i właśnie dziś ją otrzymałem.Udział Ambulansu niestety ale nie będzie możliwy gdyż warunkiem udziału Ambulansu jest zapewnienie z mojej strony że minimum 30 osób oddało by krew,a ja niestety nie jestem w stanie zagwarantować tej instytucji że tak właśnie będzie.Inną sprawą było by to gdyby organizowany był zlot a nie spotkanie,na zlocie można wcześniej przygotować listę osób które tą krew mogły by oddać i była by gwarancja że tak będzie i co za tym idzie Ambulans stawiłby się na 100%.Dla tego pomysł oddania krwi dla potrzebujących zostanie zrealizowany w innym terminie,przy okazji organizacji czegoś większego.Cóż,nie tym razem to innym.

Ambulans będzie brał udział w zorganizowanej akcji poboru krwi 3-go Grudnia we Włocławku,zatem osoby chcące wspomóc potrzebujących będą mogły indywidualnie oddać krew.PCK przysłało mi pismo w którym wyrażono chęć współpracy z Klubem w innych organizowanych przez PCK imprezach.


3595847_page-0.jpg



3595120_noimage.jpg



Dom dziecka MALUCH we Włocławku.

Wystosowałem zapytanie do Dyrekcji placówki czy my jako społeczność Klubowa możemy wesprzeć maluchy w ten szczególny dzień odrobiną słodyczy które zakupione by były ze zbiórki przeprowadzonej na spocie.Myślę że na ten cel nikt z nas nie pożałowałby kilku złotych sprawiając tym samym słodki uśmiech na buziach małych dzieci.Odpowiedz była jednoznaczna,Pani Dyrektor wyraziła zgodę i pełną aprobatę pomysłu.Zatem moi drodzy,bez względu na to ile nas będzie cztery czy czterdzieści osób,sprawmy dzieciakom słodki upominek a sobie satysfakcję z dobrego uczynku.



Program spotu.


Godzina 11:00

Wszystkie auta na miejscu,przywitanie,zbiórka grosików na słodycze dla dzieci (co łaska,rozliczenie z zakupów dla dzieci na koniec spotkania).


Potem.....

Kawunia w Cafe Marina,dalsze ploty,spacer promenadą,oglądanie Autek i chwalenie się tym co pod machą,wspólne zdjęcia do relacji ze spotu ;-)


Godzina 13:30

Delegacja Klubowa-wyjazd do Domu dziecka na Zazamczu w celu przekazania słodkich upominków.


Potem.....

Dalsze ploty,znów kawunia (może być z prądem),na koniec parada aut przez Włocławek na plac parkingowy przy hali Mistrzów.


Zakończenie.....


Na zakończenie Wielkie podziękowania dla kolegi Dariusza nick darek69,za nieocenioną pomoc i roznoszenie po terenie Włocławka ulotek informacyjnych.

Darku,dziękuję bardzo.

Opublikowano

:siema:

piątek! :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.