Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Pany koło 15:30 - 16:00 jutro powinienem wiedzieć jak skończę robotę więc będziemy na łączach, najwyżej chwile później wyjedziemy z Bydzi oki? poczekacie :decayed: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Jedrek zabierasz jutro ze soba VCDS? Bo jesli tak to chcialbym sprawdzić kilka rzeczy u mnie :wink:

Mogę zabrać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam czy nie wpaść na spota z rodzinką. Jak nic mi nie przeszkodzi to wpadnę. O której wyjazd z budzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To próbujemy ustalić :decayed: ogólnie miało być na 17 ale nie wiem czy się wyrobie żeby na 17:00 byc w Toruniu chyba że wszyscy sie ustawicie i pojedziecie razem a ja dojadę....koło 16 już powonieniem wiedzieć jak skończę robotę...


Pany mam na sprzedaż klocki hamulcowe na przód do A4 Ate Ceramic dokładnie takie jak z tej aukcji: http://allegro.pl/ate-ceramic-klocki-przod-audi-a4-b6-b7-a6-c6-a8-i5306841802.html

nowe, nieużywane....wiem wiem to nie dział sprzedam, ale jeszcze 9 postów mi brakuje.... ;)

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To próbujemy ustalić :decayed: ogólnie miało być na 17 ale nie wiem czy się wyrobie żeby na 17:00 byc w Toruniu chyba że wszyscy sie ustawicie i pojedziecie razem a ja dojadę....koło 16 już powonieniem wiedzieć jak skończę robotę...

Pany mam na sprzedaż klocki hamulcowe na przód do A4 Ate Ceramic dokładnie takie jak z tej aukcji: http://allegro.pl/ate-ceramic-klocki-przod-audi-a4-b6-b7-a6-c6-a8-i5306841802.html

nowe, nieużywane....wiem wiem to nie dział sprzedam, ale jeszcze 9 postów mi brakuje.... ;)

Siemanko ja też wpadam i ustalił bym konkrety bo bez konkretów to nic nam nie wychodzi Leszek pracuje ale o 17 w Bydzi będzie na pewno wolny także proponuje na 17 w Bydgoszczy Łuczniczka parking spotykamy się i lecimy do Torunia koledzy z Torunia 17.30 na miejscu bo tyle max zajmie nam dojazd także wszystko ustalone mam nadzieje, ktoś ma pytania chce jeszcze coś sprecyzować proszę pisać zapraszam wszystkich i mam nadzieje że teraz wszystko jest jasne i w końcu będzie właściwa ilość autek i fotki wyjdą jak należy Pozdrawiam do zobaczenia ;)

Też się zastanawiam czy nie wpaść na spota z rodzinką. Jak nic mi nie przeszkodzi to wpadnę. O której wyjazd z budzi ?

no ja też zabieram kobietę i znajomych także im więcej nas tym lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak by mogło zostać, na 99,9% będę już wolny o 17


Jak coś to tel mam i Wy tez macie do mnie to na łączach.....ale zdanie skompletowałem :facepalm: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to oficjalnie 17:30 spot w Toruniu na parkingu Piotra i Pawla :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info na FB wrzucone ;)

Lepiej późno niż wcale :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się pod tym, widzimy się jutro o 17 na łucznice, Pozdrawiam i do zobaczenia jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, widzę pogoda nam dopisuje na dzisiejszy spot ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Umyjcie furki :naughty:

Wiśnia rusz tyłek dzisiaj :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Umyjcie furki :naughty:

Wiśnia rusz tyłek dzisiaj :good:

Niestety rodzinka przyjeżdża o 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wszystkim obecnym za spota :hi: milo bylo poznac nowe osoby :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też dzięki było dobrze i mam nadzieje że teraz będzie tylko lepiej Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Do zobaczenia następnym razem! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...