Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ul. Toruńska 59, 85-023 Bydgoszcz

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema: na 16:00 nie wyrobie się raczej, może na 18:00 :eusathink: ?

Opublikowano

Zgodze sie z poprzednikiem, ze skorzecina do ina i wtedy do bydgoszczy cieżko bedzie na 16 tyle że ja sam nie wiem czy na 18 dam rade

Opublikowano

No ja po prostu nie dam rady na 16:00 bo to w sumie środek dnia dla mnie, możemy na 18:00 wstępnie a potem się poczeka na Was to nie problem, ostatnio do po 20:00 gadaliśmy, wezmę lustro jak zawsze porobię fotki, wieczorem będzie fajne światło....Jędruś zabież kalendarze ze 2 czy 3 szt bym przygrnał jak masz :tongue4: i jak coś to niech reszta się wypowie jak pasuje 18:00 ???

Opublikowano

O 18 odpadam, muszę być na 18:30 w fordonie.. najwyżej dziś odpuszczę spot..

Opublikowano

To może 17:00 ?


Jakoś się dopasujemy :) trzeba ustalić godzinę to tez zacznę się streszczać żeby się wyrobić :decayed:

Opublikowano

Mi każda godzina pasuje

Opublikowano

To wydaje mi 17 to będzie najlepiej i tak pewnie trochę postoimy :)

Opublikowano

17:00 czyli, Jędrek weź kalendarze dla mnie, ja bede tak 17:30 pewnie do zoba :good:

Opublikowano

Do Toronto będziecie lecieć czy zostajecie pod Łuczniczką?

Opublikowano

Ze mna może być ciężko bo sie nie wyrobie na 17, moj możliwy przyjazd do bydzi to ok 18-19 wiec jeśli bedziecie tak długo dajcie znac czy warto mi bedzie się wybierać :)

Opublikowano

Będę chwilkę po 17:00 i dłużej niz godzine nie zostaje czyli tak do 18:00 a jak reszta? trzeba w końcu ustalić dzień, miejsce i godzine stałych spotów, na poczatek np raz w miesiacu....co myślicie ? bo za dużo niewiadomych jest :decayed:

Opublikowano

Jestem juz na miejscu, dolna cześć parkingu jest zamknieta ozatym sa objazdy z strony Tesco

Opublikowano

Pytanie techniczne czy ja mam tez wrzucać fotki w watek " zdjęcia ze spotów" czy tylko tutaj co myślicie ?

Opublikowano

Pytanie techniczne czy ja mam tez wrzucać fotki w watek " zdjęcia ze spotów" czy tylko tutaj co myślicie ?

myślę że tutaj będzie dobrze zawszę ostatnio tak jest po za tym wszystko poruszamy tutaj ;) czekam :D

Opublikowano

S-pot Bydgoszcz 03.07.2016r :audi: :a4fan:



15x05z4.jpg



Do następnego :good: :hi:



21j94c2.jpg



20sxc00.jpg



9t0gee.jpg



2s6ssg7.jpg



334itte.jpg



243fcic.jpg



2zq4tar.jpg



2jf0tv5.jpg



14bnbqd.jpg



2dmgr6c.jpg



29dk3ut.jpg



2v1ogmc.jpg



sqgwtj.jpg



wi0m5j.jpg



zmy22q.jpg



30tigps.jpg



30hxxes.jpg



167kv41.jpg



2njel46.jpg



e6wuw9.jpg



:hi:

Opublikowano

Zdjęcia bajka :P

Pozdrowienia dla naszego fotografa !! :hi:

Edytowane przez suppapeter

Opublikowano

:yes2:

Opublikowano

foto kozak ;) dodam sobie na profil w końcu coś a nie moje fotki z 3310 xD

Opublikowano

:bry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.