Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adiko95

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jakiś spot by się przydał ?
  2. Witam. Wie ktoś co obsługują moduły : 8E0 959 433 D i 8E0 959 433 F?
  3. W piątek o 19 w Toruniu na komecie Audi brothers club Toruń organizuje spot więc można wpaść ?
  4. Tak zgadza się chodzi mi o ten weekend ?
  5. Może jakiś spocik w sobotę lub niedzielę?
  6. https://www.facebook.com/events/307088909948961/?ti=CL podaję linka do eventu, ogółem to zlot aut po modyfikacjach. Może być ciekawie
  7. Wierzysz w to że tylko twoje auto będzie seria pośród wszystkich? Dobrze wyglądająca seria, lepiej się prezentuje od modzonych nawet ??
  8. Siemka, mam propozycje z racji tego że sezon niedługo ruszy w pełni, DKG w Bydgoszczy robi 13 kwietnia otwarcie sezonu, zawsze można ruszyć w większym gronie. Byli by chętni ?
  9. Ori zderzaka z s4 nie kupię dostępność prawie zerowa a ceny wysokie, chodzi mi po głowie dyfuzor z b7 i spawanie na gładko czyli prawie taki jak z s4, ale znowu jeśli ktoś montuje dyfuzor to ten z b7 chciałem coś innego
  10. adiko95 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  11. bede robił cały układ wydechowy od poczatku na przelocie i wpadaja końcówki z baq-garage nierdzewki 101mm i staram sobie coś znalesć innego niż z b7 ale na złość google nie pomagają
  12. Siemka, spotkał się ktoś z customowym dyfuzorem w a4 b6 ? nie mówię tutaj o dyfuzorze z b7, szukam jeszcze czegoś innego co by cieszyło oko
  13. -Wookie- w skrócie powiem o co chodzi jest to zlot Low Division w Chomiaży szlacheckiej napewno coś o zlocie już słyszałeś, oprócz fotografa szukamy filmowca jak masz portfolio to wyślij na email grupy (podany na końcu) wiesz osoba zajmująca musi się określic co i jak, a my możliwe że spotkamy się na sesję jak złożę auto Poszukujemy również osoby, która zajmie się filmową oprawą zlotu. Oferty z cenami oraz portfolio można przesyłać na adres: lowdivisionpolska@gmail
  14. -Wookie- mam do ciebie pytanie a zarazem propozycje, na maja grupa poszukuje fotografa na zlot był byś zainteresowany? Wiadomo jeszcze będzie trzeba to jeszcze obgadać
  15. Kurcze za późno tutaj zajrzałem tak też bym zawitał ??
  16. adiko95 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam, na forum jestem od dłuższego czasu mając już b5, przesiadłem się jakiś czas temu na b6 w avancie i zaczęły się małymi krokami mody, z racji tego że jeszcze nie witałem się na grupie to najwyższy czas. Powitać ???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.