Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wpisuj się, do 17.02 trzeba wpłacić zaliczkę, więc w razie czego po prostu nie wpiszesz i Cię wywalą z listy.. ktoś jeszcze chce jechać? Buła?


:bry:

szczęśliwego Nowego Roku! :)

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wpisuj się, do 17.02 trzeba wpłacić zaliczkę, więc w razie czego po prostu nie wpiszesz i Cię wywalą z listy.. ktoś jeszcze chce jechać? Buła?

:bry:

szczęśliwego Nowego Roku! :)

z miłą chęcią bym pojechał, ale Panda tylko 168km/h jedzie na maksa, więc Was nie dogonię na autostradzie :decayed:

Opublikowano

Mało kto tu zagląda.....ale życze Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku, dużo zdrówka, malo zmartwień, no i gotówki na uparagnione mody !!!! :good:


wpisuj się, do 17.02 trzeba wpłacić zaliczkę, więc w razie czego po prostu nie wpiszesz i Cię wywalą z listy.. ktoś jeszcze chce jechać? Buła?


:bry:

szczęśliwego Nowego Roku! :)

z miłą chęcią bym pojechał, ale Panda tylko 168km/h jedzie na maksa, więc Was nie dogonię na autostradzie :decayed:

Jędrek w tym wielkim A6 wszystkich Nas pomieści :grin:

Opublikowano

Szczęśliwego nowego roku ryje!

Opublikowano

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku! :wink::drunk:

Opublikowano

Jędrek w tym wielkim A6 wszystkich Nas pomieści :grin:

no raczej :kox: :kox: :kox:


z miłą chęcią bym pojechał, ale Panda tylko 168km/h jedzie na maksa, więc Was nie dogonię na autostradzie :decayed:

jak będziesz gardził Pandą albo A6tką to weź Volvo od Natalii.. no chyba Ci pozwoli pożyczyć na pijacki weekend :decayed:

a tak w ogóle to :siema:

Opublikowano

Jędrek w tym wielkim A6 wszystkich Nas pomieści :grin:

no raczej :kox: :kox: :kox:

z miłą chęcią bym pojechał, ale Panda tylko 168km/h jedzie na maksa, więc Was nie dogonię na autostradzie :decayed:

jak będziesz gardził Pandą albo A6tką to weź Volvo od Natalii.. no chyba Ci pozwoli pożyczyć na pijacki weekend :decayed:

a tak w ogóle to :siema:

Już jest oferta A5 z Torunia, ale muszę nowe mapy załatwić na zlocie :facepalm::decayed:

Opublikowano

:grin::hi:

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

:siema:

jakiś spot by się przydał bo od dłuższego czasu słabizna..

Opublikowano

:siema:

jakiś spot by się przydał bo od dłuższego czasu słabizna..

w sobotę mogę podjechać gdzieś...niedziela odpada :wink:

Opublikowano

w sobotę obiecałem młodemu wyjazd do aquaparku i jedziemy do Redy :/

Opublikowano

Mnie cały weekend nie ma, lece do Wrocławia :hi:

Opublikowano

w sobotę obiecałem młodemu wyjazd do aquaparku i jedziemy do Redy :/

a kiedy miałbyś czas żeby jedno auto sprawdzić VCDS'em? :whistling:

Opublikowano

w niedzielę będę luźniejszy, zadzwoń to się dogadamy ;)

Opublikowano

w niedzielę będę luźniejszy, zadzwoń to się dogadamy ;)

ok, to jesteśmy in touch, bo muszę to w weekend załatwić :wink:

Opublikowano

Kupie gdzies jakieś fajne ledy w5w w Bydzi z wyjatkiem xenartz ?


:hi:


z Can busem oczywiście, nie chce nigdzie rezystorów wsadzać, te co miałem juz sie przepaliły i w xenartz kupiłem dwa komplety i kicha, dyskoteka jest........ :facepalm:

Opublikowano

Leszek, uderz do tego gościa:

https://a4-klub.pl/index.php?/topic/229778-moduly-oswietlenie-led-can-bus-do-naszych-a4/

Kolegę Tomka znam osobiście i ledy od Niego także długo mi służyły w poprzednim aucie, szczerze polecam.

Opublikowano

No do Tomka na pewno sie odezwe bo chce całe wnetrze od niego własnie w ledach, a do halogenów i postojówek juz wybrałem, wrzuce zwykłe żarówki a dokładnie Osram Cool Blue Intense,ledów własnie w postojówkach i halogenach mam dość i po dziurki w nosie, zawsze coś mruga, przepala się itp a te Osramy całkiem fajnie sie prezentują, miałem też z Osramu Nightbreakery H7 ale w B6 i też super dawały, te Cool Blue Intense ludzie polecają i fajna barwa wychodzi no i najwazniejsze to zwykła żarówa.

Opublikowano

:siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.