Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
4 godziny temu, narkil napisał:

no kurna pojechałbym ale nie mam z kim ; D żona wyjechała.

 

ja byłem 3 razy sam ;)

4 godziny temu, bula87 napisał:

Najbliższy w Bukowinie :wink:

będzie szybciej ;)

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Maniu tu się jeszcze pojawia?

Opublikowano

Tu sie w ogóle mało kto pojawia:grin:

Opublikowano

A czyja to wina ? [emoji14][emoji3]

Co za problem? ... zebrać ekipę co jakiś czas ... spotkać sie w piątek i posiedzieć chwile ...

a w niedziele wejść znowu w wątek i spróbować sobie wspólnymi siłami przypomnieć co sie działo feralnego dnia :grin:

Opublikowano

problem bo chętnych coraz mniej :/

Opublikowano
A czyja to wina ? [emoji14][emoji3]
Co za problem? ... zebrać ekipę co jakiś czas ... spotkać sie w piątek i posiedzieć chwile ...
a w niedziele wejść znowu w wątek i spróbować sobie wspólnymi siłami przypomnieć co sie działo feralnego dnia :grin:

Dlatego kupuję Opla[emoji2]
Opublikowano
Dnia 17.01.2017 o 09:02, jedrekx napisał:

z tego co wiem to ciągle trwa zaciąganie danych.. to dlatego. pamiętajcie, że nasze forum jest naprawdę duże i jest co zgrywać... :) będzie lepiej :)

10 dni potem nadal k**wsko muli :mellow:

3 godziny temu, WIŚNIA napisał:


Dlatego kupuję Oplaemoji2.png

Jesteś krejzi :banan:

Opublikowano

Dlatego kupuję Opla[emoji2]

[emoji3]
Opublikowano
Jesteś krejzi :banan:


Aj noł [emoji41] Vectra C w kombi [emoji7]

[emoji3]


[emoji6] żałuję że po tamtą do Kraka nie pojechałem[emoji20]
Opublikowano

A co tam bedzie zmuszało do przemieszczania szupę ? 2,8t ?

Opublikowano

:bry:

Opublikowano
A co tam bedzie zmuszało do przemieszczania szupę ? 2,8t ?


1.9 tdci 150 kuni jakiegoś wirusa i 180 podobno wypluwa
Opublikowano

Do kościoła i po bułki Ok :)

Opublikowano

To ma być rodzinny dupowóz panie A nie rajdowka[emoji6] może później jakieś s3 Stare wpadnie na zabawy i dłubanie

Opublikowano

:siema: Poleruję ktoś z Was wozy ? Spodziewam się że jak już ktoś, to pewnie FroS-t :)

Edytowane przez A4CCH

Opublikowano
To ma być rodzinny dupowóz panie A nie rajdowka[emoji6] może później jakieś s3 Stare wpadnie na zabawy i dłubanie

200 kucy w dieslu akurat Rodzinnie na zakupy [emoji3][emoji23][emoji3][emoji23][emoji3][emoji23]
Opublikowano
Godzinę temu, A4CCH napisał:

:siema: Poleruję ktoś z Was wozy ? Spodziewam się że jak już ktoś, to pewnie FroS-t :)

Na chwlie obecna niestety nic maszynowo nie robie, ale jestem w trakcie realizacji bardzo duzych planów i jak wszystko sie uda to w tym roku bede posiadaczem garazu w którym urzadze prawdziwe spa dla auta i wtedy na pewno wjada maszyny na stan ale póki co niestety nie mam takiej mozliwości.....:hi:

Opublikowano
5 minut temu, FroS-t napisał:

Na chwlie obecna niestety nic maszynowo nie robie, ale jestem w trakcie realizacji bardzo duzych planów i jak wszystko sie uda to w tym roku bede posiadaczem garazu w którym urzadze prawdziwe spa dla auta i wtedy na pewno wjada maszyny na stan ale póki co niestety nie mam takiej mozliwości.....:hi:

Myślałem że u kogoś podejrzę prace polerki, usłyszę poradę, o ile będzie taka możliwość, a widzę jesteśmy na podobnym etapie :P Tak myślałem kiedyś może w dalekich planach coś otworzyć jakbym się podszkolił... Ale czy nasze okolice stać na takie zabiegi ? A gdzie zamierzasz działać ?

Edytowane przez A4CCH

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

200 kucy w dieslu akurat Rodzinnie na zakupy [emoji3][emoji23][emoji3][emoji23][emoji3][emoji23]


Na takiego ciężkiego klamota w kombi w sam raz żeby na trasie przy wyprzedzaniu zdrowasiek nie odmawiać [emoji1]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.