Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to co chlopaki spotykamy sie 1 maja :) [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2009, 13:18_________________________________________________ja i binek dojedziemy do majkiego na impreze ktora odbedzie sie w toruniu

m-power :) prawdopodobnie bedzie mozna wstawic sobie ramki na zegary a montaż gratis :>

http://moto.allegro.pl/item614833461_alu_ramki_na_zegary_do_wszystkich_modeli.html

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam kolegów!!!

Wie ktoś może z Was czy w niedziele 3 maja jest giełda w Bydgoszczy??

Ps: RAfi_A4 na tej stronce też mają ramki na zegary do A4 bo jakoś nie che mi się włączyć ta stronka...

Opublikowano

Witam kolegów!!!

Wie ktoś może z Was czy w niedziele 3 maja jest giełda w Bydgoszczy??

Ps: RAfi_A4 na tej stronce też mają ramki na zegary do A4 bo jakoś nie che mi się włączyć ta stronka...

o gieldzie to nie wiem :( ten koles z czestochowy ma ramki do wszystkich modeli aut bo zawsze jest na zlocie w toruniu i tam montuje je gratis bo ostatnio moj brat sobie zakladal a stony tez nie moge otworzyc :( tu jest od innego ale drozsze tylko ze widac jak to wyglada :)

http://www.allegro.pl/item620273959_alu_ramki_na_zegary_audi_a4_a6_4_sztuki_sklep.html

Opublikowano

Panowie, ja mam prawdę mówiąc ciut wątpliwości co do tych ramek, jak to będzie wyglądało w naszych audiczkach

Prawdę mówiąc nastawiony jestem dość sceptycznie...

Ps. Wstawiłem wreszcie zdjęcia, spóźnione, bo spóźnione, ale w końcu są w osobnym, wyodrębnionym temacie.

http://tnij.org/dbpo

Opublikowano

Jedni goście zamawiali z tej stronki i mówią że są OK[br]Dopisany: 01 Maj 2009, 19:26_________________________________________________

Panowie, ja mam prawdę mówiąc ciut wątpliwości co do tych ramek, jak to będzie wyglądało w naszych audiczkach

Prawdę mówiąc nastawiony jestem dość sceptycznie...

Ps. Wstawiłem wreszcie zdjęcia, spóźnione, bo spóźnione, ale w końcu są w osobnym, wyodrębnionym temacie.

http://tnij.org/dbpo

A dałbyś radę dowiedzieć się czy jest bo starsznie mi zależy :rolleyes::embarrassed:

Opublikowano

Zdjęcia ramek które gościu zamieścił niewiele pokazują. Musiał bym zobaczyć jak wyglądają w A4.

Bardziej przekonują mnie ramki od FK:

http://allegro.pl/item623435615_ramki_zegarow_audi_a3_a4_a6_s3_s4_s6_chrom_hit.html

Opublikowano

kto sie pisze w niedziele na pas do koronowa !!! wyruszymy z bydgoszczy w kilka audiczek :a4fan:

Opublikowano

o której godzinie ? kto ewentualnie się pisze?

gdzie dokładnie jest ten pas ?

Opublikowano

godzina jest jeszcze do ustalenia :)

jadziemy jak na razie :

binek

majki

rafi

kacper

...

...

Opublikowano

nie obiecuję, być może będę :mysli:

Opublikowano

nie obiecuję, być może będę :mysli:

nie, no moglbys przyjechac, wstawiles fotki swojej audiczki to w koncu trzeba zobaczyc jak ciagnie twoja bestia!!! fotki ogladalem i naprawde musze przyznac ze robi wrazenie twoje audi :good:

Opublikowano

jedziemy i bez gadania :tongue4:

Opublikowano

jedziemy i bez gadania :tongue4:

w niedziele przed poludniem sie umówimy konkretnie :good:[br]Dopisany: 02 Maj 2009, 22:45_________________________________________________a może ktos sie pisze w koncu na spocik audi jak za dawnych czasów :mysli:, czy zamykamy ten wątek i zostanie tylko spot majki rafi kacper i binek

majki i trzech muszkieterów :tongue4:

jeszcze tak dalej to pomysle zeby sie do bydgoszczy przeprowadzic zeby pogadac z uzytkownikami a4

Opublikowano

Majki spoko... :good: kilka tematów muszę ogarnąć i będę mógł się bardziej angażować. :dance:

Tymczasem trochę popracowałem nad autem: :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_powoli_robi_sie_srebrna_strzala_d-t46649.0.html;msg873250#msg873250

Opublikowano

czy ktos wymienial wahacze u siebie i jakiej firmy no i ile juz na nich przejezdzil :)

Opublikowano
  • Autor

ja wymieniałem u siebie na "master sporty" zdecydownie nie polecam, po roku już puka jedna i druga strona,szykuje sie wymianka i dobry fachowiec..

Opublikowano

I jak Panowie? Coś się będzie działo w tym tygodniu?

Opublikowano

jak nie bede umierał w niedziele po imprezie to jest szansa ze moge gdzies podjechac

Opublikowano

witam klubowiczów, chociaz nie posiadam swojej bestii na weekend poniewaz nie zdażyłem odebrac od mechaniora co nie znaczy ze nie mam czym podjechac, zapytam tylko raz! widzą chyba wszyscy ze ostatnio 3 tgodnie ja binek i rafi jezdzilismy pod koronowo, CZY JEST SZANSA NA SPOT AUDI W KONCU W NIEDZIELE? :mysli:

PROPONUJE TORUŃ, CZY KTOS SIE PISZE?

Opublikowano

mówisz masz :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.