Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co do spotu, to można by coś wykombinować, ostatnio nie mam dostępu do neta, bo przez Zławieś przeszedł huragan, ale powoli nasza infrstruktura jest odbudowywana. Jak coś to czekam na telefon od prezesa Majka T ( T jak Trzask, nie mylić z Terminatorem albo Tysonem :kox:) :cool1:

NIE MARTW SIE ZIOMEK, NA PEWNO DO CIEBIE ZADZWONIE, JAK ZAWSZE ZRESZTĄ :> POZDROWIONKA :a4fan:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

reniu ile za kapcie dałeś bo nie wiem czy wroce do tamtego wątku to tutaj zapytam?

Opublikowano

Poszło na PM.

PS. Ja zawsze klikam na "Pokaż nowe odpowiedzi na twoje wątki." by zobaczyć czy są nowe wypowiedzi w wątkach w których uczestniczyłem.

Opublikowano

Panowie, jak stanęły sprawy w kwestii wspólnego wylociku do Piły ?

Opublikowano

no stanely na pierwszym etapie... czyli trzeba sie zgadac

Opublikowano

to się zgadujmy, bo to już bodaj jutro

Opublikowano

ORLY? :blink:[br]

Aktualności: Do VI Ogólnopolskiego zlotu Audi A4 Klub Polska - Piła 2009 , pozostało : ===> 7 DNI <===
Opublikowano

to się zgadujmy, bo to już bodaj jutro

no gdzie...

my jedziemy 11 lipca na sobote...

Opublikowano

zatem 11-go, dobrze, że się skonsultowałem

wszystko ok

Opublikowano

To ten sam wzór. Od zawsze mi sie podobał :dance:

Opublikowano

to co jutro jakis spocik :)

Opublikowano

ja odpadam, majki doszlo to co Ci wyslalem na pw?

Opublikowano

ja odpadam, majki doszlo to co Ci wyslalem na pw?

doszło, dzięki za namiar :good: [br]Dopisany: 04 Lipiec 2009, 23:07_________________________________________________ja moge podjechac na spocik :a4fan: [br]Dopisany: 04 Lipiec 2009, 23:08_________________________________________________

to co jutro jakis spocik :)

Rafi, ty sie nie pytaj o spoty bo nie ma sensu, my i tak sie często widzimy, ty, dropson, binek i ja to raczej stała ekipa spotowa, reszta pewnie przebłysk bedzie miec i jakis wiekszy bedą chcieli organizować, może na zakończenie wakacji bo widze że za gorąco dla niektórych albo coś przerasta, tylko pisanie i wstawianie fotek, jak się chwalić to trzeba przyjeżdżać, takie moje zdanie jest

Opublikowano

oj teraz to nam dopiekłeś Majki :)

Opublikowano

oj teraz to nam dopiekłeś Majki :)

CO DOPIEKŁEM :polew: PISZE JAK JEST I JAK MYŚLE :gwizdanie: jak ktos ma problem albo nie ma czasu niech sie nie udziela i tyle :thumbdown: WIDZIAŁEŚ JAKIE SĄ SPOTY I JAK CZĘSTO W INNYCH MIASTACH POZA KUJ-POMORSKIM ? :evil:

Opublikowano

JA JUZ KIEDYS PISAŁEM " WIRUALNE MEETINGI BYDGOSKO-TORUŃSKIE " :polew: ja dzis bede w toruniu do wieczorka wiec jak ktos chce to mozemy zrobic spocik. ustalcie godzine :gwizdanie: binek tez mowil ze jakby co to podjedzie.

majki

binek

rafi

....

....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.