Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Spot wg mnie najlepszy na jakim byłem, fotki i filmiki dodam niebawem :) Ma ktoś filmiki z moich wyscigów?

PS> Majki, chyba musze Cie wyjaśnic moją srebrną strzałą bo za mocny sie czujesz :cool1:Tak samo ten cwaniaczek z Wehrmachtu, z niebieskiej BMKi, (był z takim typkiem co ma srebrnego turbo-golfa).

SIEMANKO BINEK, TAK SIĘ AKURAT SKŁADA ŻE MOŻESZ RAZEM Z TYM CWANIACZKIEM Z WERMAHTU STANĄĆ RAZEM A JA NA 3-CIEGO WAS WYJAŚNIĘ :polew: DOBRZE ŻE CIĘ LUBIĘ KOLESZKO BO WIESZ ŻE ŻELAZNY MAJK LUBI SZYBKO I KONKRETNIE SPRAWY ZAŁATWIAĆ :gwizdanie: POZDRO DLA WSZYSTKICH :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

7aca1f63ec8af125med.jpg

d7a03eaf4510c9d4med.jpg

2b20bb7dc262fcd1med.jpg

28765c714f3c6e4bmed.jpg

03fc935e153e35famed.jpg

a3221436c7935c08med.jpg

b746621364013a39med.jpg

c50fbc9720ac6a82med.jpg

bb2286202efdc0f4med.jpg

933b907eec9f4391med.jpg

[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 20:13_________________________________________________4de6216c77a70ab5m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękny spocik,bravo dla wszystkich :brawo: myśle żę lepiej rzadziej organizowaća z pełną frekfencją, Pozdrowienia dla wszystkich klubowiczów :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu jest film z wjazdu wszystkich :a4fan: kto ma program to niech go przerobi i umiesci w filmach ze spotow

http://rapidshare.com/files/247298693/P1060074.MOV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękny spocik,bravo dla wszystkich :brawo: myśle żę lepiej rzadziej organizowaća z pełną frekfencją, Pozdrowienia dla wszystkich klubowiczów :a4fan:

Dokładnie lepiej rzadziej organizować a z wiekszafrekfencją no i przez dłuższy czas więcej osób może się dostosować do terminu.

pozdro for all :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FILMIK NAGRANY PRZEZ MOJA ZONKE :gwizdanie: A NEWMAN SUPER NAS NA NIM OPISAL :hi: DZIEKI :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie mialem czasu :wallbash: majki licze na spontan spot w srode wieczorkiem :evil:

mówisz i masz komar :good:ŚRODA SPONTAN SPOT GODZ. 19.00 MOTOARENA W TORUNIU, specjalnie dla ciebie go organizuję na pożegnalne pogaduchy :>

KOMAR BYWA ŻADKO ALE TO MÓJ CZŁOWIEK JEST PANOWIE TAKŻE ZAPRASZAM POD MOTOARENĘ :gwizdanie:

RAFI

MAJKI

BINEK

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh a miałem egr wymieniać :), jak się wyrobie i wymienię to oczywiście będę a wymienić muszę bo w piątek daleka trasa mnie czeka a nie lubię niespodzianek . Ale myślę że się wyrobie a akurat będzie okazja do przetestowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat: komar865 Dzisiaj o 15:28

szkoda ze nie mialem czasu majki licze na spontan spot w srode wieczorkiem

mówisz i masz komar ŚRODA SPONTAN SPOT GODZ. 19.00 MOTOARENA W TORUNIU, specjalnie dla ciebie go organizuję na pożegnalne pogaduchy

KOMAR BYWA ŻADKO ALE TO MÓJ CZŁOWIEK JEST PANOWIE TAKŻE ZAPRASZAM POD MOTOARENĘ

RAFI

MAJKI

BINEK

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...