Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Majki wyłacz CAPSa jak piszesz, bo chyba nie krzyczysz na nas ciągle ;)

capslocko.th.jpg

Felgi ładne, pasują :good: Chetnie oblookam je na żywca na jakimś spociku :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Felgi ładne, oponki pewnie jeszcze lepsze jak michelin :good: Lista obecności:

1.Paweł

2.Binek

3.Felipe

1.Paweł

2.Binek

3.Felipe

4.Majki :good:

5....?[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 23:17_________________________________________________

Majki wyłacz CAPSa jak piszesz, bo chyba nie krzyczysz na nas ciągle ;)

capslocko.th.jpg

Felgi ładne, pasują :good: Chetnie oblookam je na żywca na jakimś spociku :hi:

Reniu a ty na niedziele sie nie piszesz? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu a ty na niedziele sie nie piszesz? :mysli:
:no: ten weekend niestety nie wyda :(

Poróbcie chociaż trochę fotek aby nieobecni mieli czego żałować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, pogoda sie poprawila,troszke wiaterek wieje ale sloneczko swieci i chyba jest calkiem przyjemnie, zastanawiam sie czy ten grill dzis organizowac koniecznie, za tydzien moze byc wieksza frekwencja, dzis ze strony torunia moge byc ja ,binek i moze kroghot, a z bydzi felipe i pawel, więc? :mysli: nie ma dropsona, newman wyjechal na weekend, rafi jest w pracy, za tydzien te osoby z tego co wiem by mogły być, to może dzis spocik jakis na bajerke sie spotkamy i parę nowych fotek strzelimy??? :good: co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja 2 tygodnie temu bylem w biskupinie, uwazaj Kroghot zeby ci glowy nie obcieli bo z mieczami tam szaleją, witam wszystkich, pogoda sie poprawila,troszke wiaterek wieje ale sloneczko swieci i chyba jest calkiem przyjemnie, zastanawiam sie czy ten grill dzis organizowac koniecznie, za tydzien moze byc wieksza frekwencja, dzis ze strony torunia moge byc ja ,binek i moze kroghot, a z bydzi felipe i pawel, więc? nie ma dropsona, newman wyjechal na weekend, rafi jest w pracy, za tydzien te osoby z tego co wiem by mogły być, to może dzis spocik jakis na bajerke sie spotkamy i parę nowych fotek strzelimy??? co wy na to?

[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 10:24_________________________________________________ja dłużej nie czekam, zmykam do bydzi, bedziemy pewnie razem z binkiem, podjedziemy do rafiego na stacje, na bajerke jakby co to tel 603456517, pozdro[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 12:05_________________________________________________no no, jakie tu zainteresowanie przez cały dzień było :thumbdown: już nie chce przypominac tej listy wczesniejszej kto sie pisał na grilla albo mówił na ostatnim spocie,a sie wcale nieodezwał :polew: z takim podejsciem? :mysli: nikomu w tych czasach nie można ufac!!! :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już miałem się pytać czy zmontowaliście jakieś spotkanko :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tą niedzielę jedziemy na grilka do Koronowa, jedzie Majk, Rafi, Pawel89 i moja skromna osoba DJ BInek :P Jeśli jest ktoś chętny z poza listy, proszę pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki jeśli na mnie liczyłeś to sorry ale pisałem że jadę na wycieczkę do Biskupina.

co do grilla to puki co mnie wpiszcie na rezerwową listę - 70% że będę - proszę napisać jeszcze o które godzinie i gdzie jest to koronowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki jeśli na mnie liczyłeś to sorry ale pisałem że jadę na wycieczkę do Biskupina.

co do grilla to puki co mnie wpiszcie na rezerwową listę - 70% że będę - proszę napisać jeszcze o które godzinie i gdzie jest to koronowo?

mozesz wyruszyc z majkim :)

a na rozluznienie i poprawienie humoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pójdzie to będę już z nowym gadżetem :dance: Na razie nic nie mówię... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja np: w niedziele pojechalem sobie na bajerke do rafiego na stacje i myjnie tez ogarnąłem, pelna rekraacja wycieczka do bydzi na luzie ale widze ze niektórym ciężko jest się zebrac, oj cięzko i z kim tu cos organizować :polew::thumbdown::mysli: martwię sie tylko żeby kilku klubowiczów nie przerosło zoorganizowanie wyjazdu do piły na zlot bo cos mi sie obilo o uszy, ja chyba nie jade więc sie nie udzielam. BEZ KOMENTARZA :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapka:koronowo.gif

Niedziela 21.06.2009.Proponuję spotkać się na miejscu koło 12, my będziemy gdzieś do 15-16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...