Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Nom, to też by był fajny element spotu... defilada a4-ek :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

W razie "W": Gdyby padał deszcz, do większości z Was mam numery telefonów, więc zadzwonie i ewentualnie możemy przełożyć miejsce spotkania i zamiast na pas, spotkamy się pod Tesco albo gdzieś gdzie nie będzie mokro. Proszę o potwierdzenie swojej obecnośći do soboty, aby było wiadomo kto jedzie, do kogo zadzwonić, ewentualnie na kogo poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie "W": Gdyby padał deszcz, do większości z Was mam numery telefonów, więc zadzwonie i ewentualnie możemy przełożyć miejsce spotkania i zamiast na pas, spotkamy się pod Tesco albo gdzieś gdzie nie będzie mokro. Proszę o potwierdzenie swojej obecnośći do soboty, aby było wiadomo kto jedzie, do kogo zadzwonić, ewentualnie na kogo poczekać.

Pogoda ma być piękna a więc na świeżym powietrzu będzie super. Jak jak już pisałem powinienem być zresztą jestem kilka razy dziennie na forum a więc będę śledził poczynania kolegów. W razie co mam tel. do Majkiego i pewnie z nim będę zasuwał do koronowa z Torunia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIADOMOSC DLA KLUBOWICZOW

MAM ZNIZKI W SKLEPIE MOTORYZACYJNYM WIEC JAK KTOS BEDZIE POTRZEBOWAL TO WALCIE JAK W DYM :) NO I OCZYWISCIE JAK WYMIENIAC TO TAK JAK KIEDYS PISALEM -WARSZTAT NA KORONOWSKIEJ ZAJMUJA SIE GRUPA AUDI VW SEAT I SKODA,DZIS TEZ U NICH BYLEM. POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jestem z g-dz, chętnie bym się też bujnoł tylko pytanie czy w Bydzi z kimś mógłbym się dołączyć, bo w Koronowie na pasie mnie jeszcze nie było a nie chciałbym krążyć jak samolocik no i raźniej zawsze z grupką jechać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko co do miejsca spotkania to sie dogadamy :) i pojedziemy moze nawet w kilkanascie :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja: Chłopaki z Torunia i okolic będą jechać przez Złąwieś, więc możemy spotkać się na Shellu, i ruszyć razem na Bydgoszcz, gdzie dołączą przyjaciele z za miedzy ;) i w ten oto sposób ruszymy całym peletonem na Koronowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybitnie :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: Trochę wygląda jak mrówkojad :>

Wiadome jest, że najważniejsze by właściciel był zadowolony z auta, ja bym czegoś takiego nie zrobił / kupił. Dla mnie bezguście i brak smaku :wallbash: W jego wątku sie nie wypowiadam, bo wystarczająco już go ludzie besztają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szykuje sie niezla defilada :a4fan: :gwizdanie: a tak na powaznie to kto sie pisze na grilla na niedziele 21.06.09 w KORONOWIE!!! kielbaski we wlasnym zakresie... binek bierze drugiego grilla wiec dwa w zupelnosci starcza :tongue4: jesli pogoda by nie wypa... :wallbash: to jest drugi plan awaryjny ( musi byc ladna pogoda :wallbash: ) bylem dzis w galerii pomorskiej w xl bowling i tam mozemy pograc sobie w kregle w bilard itd...ceny w niedziele sa nizsze niz zwykle od godz. 10.00 do 18.00 i miejsca tez duzo.

ale w niedziele bedzie ladna pogoda wiec wpisujemy sie na liste

GRILL KORONOWO 21.06.09 GODZ. 12.00 :

1. BINEK

2. PAWEL89

3. MAJKI

4. RAFI

5. ..... TU JUZ SAMEMU SIE DOPISUJMY :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. BINEK

2. PAWEL89

3. MAJKI

4. RAFI

5. RENIU

6. Kroghot

7. kempas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś dopiero środa ale myślę że 12-15 dozbieramy. W końcu to jest 6 dużych miast: Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław, Brodnica. Jak jakieś miasto pominąłem to przepraszam.

Dawać ludzie wpisywać się - taki spot odbywa się na prawdę rzadko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymbardziej że ostatnio frekwencja delikatnie mówiąc kulała :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. BINEK

2. PAWEL89

3. MAJKI

4. RAFI

5. RENIU

6. Kroghot

7. kempas

witam, ja jestem aktywnym klubowiczem każdy wie, kilka spotów zresztą też zoorganizowalem, więc z całym szacunkiem panowie! nie uwieże dopuki nie zobacze tych 7 furek :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...