Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Co do spotu, to można by coś wykombinować, ostatnio nie mam dostępu do neta, bo przez Zławieś przeszedł huragan, ale powoli nasza infrstruktura jest odbudowywana. Jak coś to czekam na telefon od prezesa Majka T ( T jak Trzask, nie mylić z Terminatorem albo Tysonem :kox:) :cool1:

NIE MARTW SIE ZIOMEK, NA PEWNO DO CIEBIE ZADZWONIE, JAK ZAWSZE ZRESZTĄ :> POZDROWIONKA :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Przypominam o mozliwosci zamowienia alkoholu na zlot do Piły - PW do Mnie

Cennik:

http://www.a4-klub.pl/smf/zlot_ogolnopolski_pila_2009_oferta_alkoholi_na_zlot-t83242.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło na PM.

PS. Ja zawsze klikam na "Pokaż nowe odpowiedzi na twoje wątki." by zobaczyć czy są nowe wypowiedzi w wątkach w których uczestniczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ORLY? :blink:[br]

Aktualności: Do VI Ogólnopolskiego zlotu Audi A4 Klub Polska - Piła 2009 , pozostało : ===> 7 DNI <===
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: gdzieś juz widzialem takie fele :mysli: czy binek takich ni ma :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten sam wzór. Od zawsze mi sie podobał :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odpadam, majki doszlo to co Ci wyslalem na pw?

doszło, dzięki za namiar :good: [br]Dopisany: 04 Lipiec 2009, 23:07_________________________________________________ja moge podjechac na spocik :a4fan: [br]Dopisany: 04 Lipiec 2009, 23:08_________________________________________________

to co jutro jakis spocik :)

Rafi, ty sie nie pytaj o spoty bo nie ma sensu, my i tak sie często widzimy, ty, dropson, binek i ja to raczej stała ekipa spotowa, reszta pewnie przebłysk bedzie miec i jakis wiekszy bedą chcieli organizować, może na zakończenie wakacji bo widze że za gorąco dla niektórych albo coś przerasta, tylko pisanie i wstawianie fotek, jak się chwalić to trzeba przyjeżdżać, takie moje zdanie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj teraz to nam dopiekłeś Majki :)

CO DOPIEKŁEM :polew: PISZE JAK JEST I JAK MYŚLE :gwizdanie: jak ktos ma problem albo nie ma czasu niech sie nie udziela i tyle :thumbdown: WIDZIAŁEŚ JAKIE SĄ SPOTY I JAK CZĘSTO W INNYCH MIASTACH POZA KUJ-POMORSKIM ? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA JUZ KIEDYS PISAŁEM " WIRUALNE MEETINGI BYDGOSKO-TORUŃSKIE " :polew: ja dzis bede w toruniu do wieczorka wiec jak ktos chce to mozemy zrobic spocik. ustalcie godzine :gwizdanie: binek tez mowil ze jakby co to podjedzie.

majki

binek

rafi

....

....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...