Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W niedzielę na chwilę moge gdzieś podjechać w Bydzi.

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja w niedziele dopiero wieczorkiem mam czas

Opublikowano

Majki nie było ciebie na wyścigach :( Trochę pośmigałem ostatnio :)

Opublikowano

bylem teraz w piątek ,dojechałem trochę później na scharpa, dwa razy sie ścignąłem, z peugotem 406 coupe 3.0 V6, to były przedostatnie wyścigi mogłeś juz pojechać

Opublikowano

W niedzielę jestem w Bydgoszczy, kumpla odwożę na lotnisko, ale to cholera o 9.00 rano... :wallbash:

Opublikowano

widze ze cisza jak makiem zasial :gwizdanie: no dobra czy ktos jedzie w piatek na wyscigi do torunia :)

Opublikowano

W piątek moze bede ja ale tylko popatrzeć a nie się ścigać :decayed:

Opublikowano

W piątek moze bede ja ale tylko popatrzeć a nie się ścigać :decayed:

ja tez jade popatrzec :) jak zmienie furke to bede startowal :decayed:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 08:07_________________________________________________DZISIAJ WSTEPNIE NA GODZ. 20.00 USTALAMY SPOTKANIE ORGANIZACYJNE!!!!

Luczniczka-jak bedzie ladna pogoda

Parking pod Tesco-jak bedzie padalo

ZAPRASZAMY : )

Opublikowano

Ok. Chętnie podjadę na pogaduchy :good:

Opublikowano

A mi dzis raczej nie pasuje kurde:/Czemu taki spontan z tym spotkaniem dzisiejszym co RAfi??

Opublikowano

Spontan to spontan ;)

Dzisiaj to ostatni dzień który mi pasuje, później mam wyjazd.

Opublikowano

A mi dzis raczej nie pasuje kurde:/Czemu taki spontan z tym spotkaniem dzisiejszym co RAfi??

chodzi mi głównie o sprawy organizacyjne i musimy coś z Reniem ustalić a w związku że On wyjeżdża pasuje tylko dzisiaj. My i tak się pewnie zobaczymy w piatek więc przekaże informacje.

Opublikowano

łuczniczka godz 20, do zobaczenia :good:

Opublikowano

I co jak bylo??JAkiez to sprawy ustalone zostały?

Opublikowano

I co jak bylo??JAkiez to sprawy ustalone zostały?

na nastepny spot obowiazkowo mlotek i przecinak

Opublikowano

hahaha a tak poważnie to coś konkretnego było ustalane?Musze mocno żałować ze mnie nie było?

Opublikowano

Spontan przerósł oczekiwania :kox: Zamiast 2 autek przyjechalo 6 sztuk :cool1: (Majki dojechal po chwili)

spot2009081801.th.jpg spot2009081802.th.jpg spot2009081803.th.jpg spot2009081804.th.jpg spot2009081805.th.jpg

Opublikowano

I co jak bylo??JAkiez to sprawy ustalone zostały?

na nastepny spot obowiazkowo mlotek i przecinak

dzieki dropson za pomoc :hi:

Opublikowano

Spontan przerósł oczekiwania :kox: Zamiast 2 autek przyjechalo 6 sztuk :cool1: (Majki dojechal po chwili)

spot2009081801.th.jpg spot2009081802.th.jpg spot2009081803.th.jpg spot2009081804.th.jpg spot2009081805.th.jpg

majki dojechał po chwili ale nie ma fotki mojej bestii :thumbdown: kto mi uwieży że bylem :mysli: przykro mi :gwizdanie: jak ja sie teraz czuje, Dropson udawał ze umie naprawiać klimę a Rafi zwinął mi śrubokręt krzyżowy z zieloną rączką, myślał że jak będzie ciemno to się nie skapnę :polew: pozdrowionka chlopaki :cool1: spocik fajny się odbył :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.