Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby tak nie wariował z pewnością auto by cały czas świetnie służyło: :gwizdanie: Ale nie po to sie kupuje 2.8 zeby jezdzic 50 co nie?? No wlasnie kto chce isc to sie wpisywac bo bedzie mysle gruba imprezka :kox: :kox: :kox:

no akurat ty to wiesz ziomek ze 50 nie jezdzę :polew: mogę ci tylko obiecac że znowu fordonska po spocie będzie nasza :tongue4: hmm... tzn moja :gwizdanie: pozdrowionka :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Darek... przekichane... lepiej się dobrze wykuruj bo miesiąc będzie się to ciągnęło :confused4:

Ja w środę będę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiles symulacje? :wink4:
Nie było takiej konieczności, do ciemnego lakieru takie lampki wyglądają świetnie, aby na jasnym dobrze wyglądały, trzeba by było zrobić czarną obwódkę grila i okopcić z tyłu kominy. Za dużo polerowałem by teraz odwracać ten proces :polew:

Majki... gratki, to do zobaczenia :dance:

PS. ma ktoś dostęp do rapidshare.com ? Potrzebował bym konto na jakąs godzinkę. Jak coś to PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ja niestety jutro nie ogarnę spota niestety...pracuje do późna w Grudziądzu i nie wyrobie sie.I tu mała prośba,z racji tego,ze jestem jak najbardziej chętny na impreze Andrzejkową czy byłaby mozliwość,aby któryś z was wyłożył za mnie te 10 zeciszy na rezerwacje???Oczywiscie oddam co do grosza na najblizszym spocie lub na samej Barce z nawiązką(czyt. Browar :naughty:) Jest ktoś chętny na taką opcje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...