Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdyby tak nie wariował z pewnością auto by cały czas świetnie służyło: :gwizdanie: Ale nie po to sie kupuje 2.8 zeby jezdzic 50 co nie?? No wlasnie kto chce isc to sie wpisywac bo bedzie mysle gruba imprezka :kox: :kox: :kox:

no akurat ty to wiesz ziomek ze 50 nie jezdzę :polew: mogę ci tylko obiecac że znowu fordonska po spocie będzie nasza :tongue4: hmm... tzn moja :gwizdanie: pozdrowionka :a4fan:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry: ja bede w srode pod tesco :>
Opublikowano

a ja znowu jestem chory... i nie wiem czy sie pojawie... kurna :confused4:

Opublikowano

Darek... przekichane... lepiej się dobrze wykuruj bo miesiąc będzie się to ciągnęło :confused4:

Ja w środę będę :hi:

Opublikowano

pogoda nie dopisuje i kazdy jest przeziebiony :(

Opublikowano

te IN-PRO to ja wlasnie mam ale to nie sa polifty tylko dzielone.... niestety

Opublikowano

Aj mój błąd :wallbash: Ale te SATZ'y wyglądają całkiem fajnie.

Opublikowano
  • Autor

Dariusz no jak możesz chorować?? :shocked: przecież są jeszcze sposoby babuni :tongue4: , środe szybki secik pod tesco godz. 19

Opublikowano

w srode musimy ustalic andrzejki :naughty:

Opublikowano

Aj mój błąd :wallbash: Ale te SATZ'y wyglądają całkiem fajnie.

dokladnie... ogolnie te "szwarc" podobaja mi sie bardziej od srebrnych...

Opublikowano

U Ciebie musowo black-style, u mnie ciulowo by to wyglądało.

Opublikowano

robiles symulacje? :wink4:

do majkiego jeszcze szwarce by pasiły :cool1:

Opublikowano

rozmawialem dzisiaj z majkim i fure juz ma zrobiona wiec na spocie tez sie pojawi

Opublikowano
robiles symulacje? :wink4:
Nie było takiej konieczności, do ciemnego lakieru takie lampki wyglądają świetnie, aby na jasnym dobrze wyglądały, trzeba by było zrobić czarną obwódkę grila i okopcić z tyłu kominy. Za dużo polerowałem by teraz odwracać ten proces :polew:

Majki... gratki, to do zobaczenia :dance:

PS. ma ktoś dostęp do rapidshare.com ? Potrzebował bym konto na jakąs godzinkę. Jak coś to PM.

Opublikowano

spoko ziomki postaram sie jutro być :naughty:

Opublikowano

pamietacie?

p1711091453.th.jpg

teraz smiga po CALiforni.....

Opublikowano

Niezłe znalezisko :good: ex-furka qoperka

Opublikowano

namierzony... ustrzelony...... :good:

Opublikowano

Chłopaki ja niestety jutro nie ogarnę spota niestety...pracuje do późna w Grudziądzu i nie wyrobie sie.I tu mała prośba,z racji tego,ze jestem jak najbardziej chętny na impreze Andrzejkową czy byłaby mozliwość,aby któryś z was wyłożył za mnie te 10 zeciszy na rezerwacje???Oczywiscie oddam co do grosza na najblizszym spocie lub na samej Barce z nawiązką(czyt. Browar :naughty:) Jest ktoś chętny na taką opcje??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.