Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

zapytam, ale chcesz oklejać całe auto czy tylko, np dach, maska, klapa?? A poza tym wiesz cena ceną, ale ja chciałbym zobaczyć jak mu to wychodzi:cool1:

tak całe auto...ale najpeirw się orientuje cenowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

ale mnie wk****a to forum....
mnie tak samo, sprawia wrażenie strasznie niedopracowanego. Jest mało przejrzyste i w ogóle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale powoli odkrywam jak to dziala..... ale wydaje mi sie ze jest jakies wogole mniej czytelne.... ale moze to przez stare przyzwyczajenia...

---------- Post added at 13:48 ---------- Previous post was at 13:46 ----------

pany jak powinien wygladac kod do fotki zeby chodzila? predzej bylo tak:

58387e2ddc8c8726med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale powoli odkrywam jak to dziala..... ale wydaje mi sie ze jest jakies wogole mniej czytelne.... ale moze to przez stare przyzwyczajenia...

---------- Post added at 13:48 ---------- Previous post was at 13:46 ----------

pany jak powinien wygladac kod do fotki zeby chodzila? predzej bylo tak:

58387e2ddc8c8726med.jpg

Wklej to:

[img=http://images29.fotosik.pl/183/58387e2ddc8c8726med.jpg]

Znacznik musi być sam, bez parametrów dotyczących rozmiaru obrazka, było to automatycznie dodawane przez dawny silnik forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

a ja się już po tygodniu przyzwyczaiłem i podoba mi się to nowe forum.. a najważniejsze, że działa szybciej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu dzisiaj klikalem na powiadomienia ale nie wchodzilem w to co sie rozwijalo i wyskakiwaly mi watki w ktorch juz cos nabazgralem na nowym forum.... ale oczywiscie juz mi to nie dziala.... jest tu jakas opcja zeby pokazywalo watki w ktorych biore udzial?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby co posiadam VCDS`a :naughty:

Jedrek ja nadal nie moge zmienic nazwy wątku...napisz gdzie mam klikac zeby to niby zmienic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu dzisiaj klikalem na powiadomienia ale nie wchodzilem w to co sie rozwijalo i wyskakiwaly mi watki w ktorch juz cos nabazgralem na nowym forum.... ale oczywiscie juz mi to nie dziala.... jest tu jakas opcja zeby pokazywalo watki w ktorych biore udzial?

Dla mnie też to największa bolączka po zmianach, teraz muszę patrzeć po wszystkich nowych wypowiedziach i patrzeć w których wątkach mam zieloną strzałkę (to te w których pisałem).

Kolejnym bólem jest to, że klikając na taki wątek mogę przejść do ostatniego posta a nie do "ostatnio przeczytanego przeze mnie posta". Wkoorwiające :disgust:

Ogólnie to dzieńdoberek :kawa:

PS. no i ponownie wyłączyli zliczanie postów w tematach nietechnicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ile ludzi nie przejdzie ze starego forum

Ja się zameldowałem :)

Dzieńdober wszystkim którym chciało się przedzierać przez te wszystkie logowania...

Ps. Ustrzelilem jakas B5tke ostatnio u mnie na wsi w fordonie kolo lidla CB7078J przyznać się kto to? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

akurat to, że wyłączyli zliczanie w tematach nie technicznych to jest na +

JEDREK czekam na odpowiedz bo twierdzisz, że można a ja nie mam takiej opcji :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam jednego, który machając kapeluszem nabił kilka tysiaków technicznych postów :naughty:.

Ogólnie licznik postów działa mobilizująco w kwestii ogólnej aktywności a to że trzeba "nabić" posty w technicznym powoduje zwielokrotnienie zadawania tych samych pytań w wątkach w których jest od dawna komplet informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...