Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

nie. Przy drugim starcie z 335ci tak mi się ślizgało sprzęgło, że musiałem gaz odpuścić, aż złapie (zarówno na 1 jak i na dwójce), więc wynik jasny. Przy pierwszym starcie do końca dwójki (110km/h) byłem z przodku, ale..... [wstyd] nie trafiłem w trójkę :/. Sprzęgło też się ślizgało, ale na tyle, że mogłem wcisnąć gaz porządnie. Jak je wymienie, to 335 nie pogada :). Z tym evo też po wymianie powinno być przynajmniej równo (tam tak jak Ci mowilem, po postoju doolot był mocno zgrzany i przy tym pierwszym starcie samochod generalnie słabo szedł). Do 170 był długość przede mną.

jest zabawa co?? :))) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

ja wyjeżdżając stanąłem z tym golfem z Chełmna :decayed: wynik był oczywisty :kwasny:, ale nikt inny nie podjechał, jeśli będzie taka organizacja jak wczoraj to powinno być coraz lepiej :naughty:

---------- Post dopisany at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ----------

czy jest ktoś chętny na spot jutro? :whistling:

---------- Post dopisany at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ----------

czy jest ktoś chętny na spot jutro? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi pewnie na jutro zostanie berlingo :facepalm: ale spocik można tak na 17 zrobić tylko pozostaje pytanie gdzie :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wyjeżdżając stanąłem z tym golfem z Chełmna :decayed: wynik był oczywisty :kwasny:, ale nikt inny nie podjechał, jeśli będzie taka organizacja jak wczoraj to powinno być coraz lepiej :naughty:

---------- Post dopisany at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ----------

czy jest ktoś chętny na spot jutro? :whistling:

---------- Post dopisany at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ----------

czy jest ktoś chętny na spot jutro? :whistling:

hehhe z jakim Golfem? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś spot o 17 na Łuczniczce, kto się pisze? :decayed:

Marcin, cieszę się że jesteś zadowolony :good: niestety nie udało mi się dotrzeć i go zobaczyć :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na spocie będzie na pewno Bula i ja :decayed: zapraszam resztę :good:

jakby ktoś coś potrzebował to zapraszam, będą specjalne ceny :decayed:http://moto.allegro.pl/listing/user.php?us_id=2739251

---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:51 ----------

Marcin, Bartek dzięki za spota. fajnie było pogadać :good:

Marcin, auto pięknie się prezentuje :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dzięki za spota, Jędrek żeby nie było części żeńskiej też dziękujemy za przybycie :wink:, Marcin można powiedzieć, że sarenka wyrezała Ci nowy dziób :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kempes dzięki za wczorajszego spota :drunk:

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ----------

http://allegro.pl/audi-a6-s6-2-7bit-quattro-webasto-recaro-igielka-i2308979571.html :jerk:

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

http://allegro.pl/audi-a6-s6-2-7bit-quattro-webasto-recaro-igielka-i2308979571.html :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście zapomniałem :bag: płci pięknej jak najbardziej również dziękuję za spot :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak pozatym gdzie jest Reniu? bo cos go nie widac na kuj-pom

Kurna chory byłem... rozległe zapalenie zatok oraz ostre, obustronne zapalenie uszu :shock3: Nikomu nie życzę takiej kumulacji :kwasny:

No to starym zwyczajem... siemanko :kawa:

PS. po małej regulacji auto jeździ jak należy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...