Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

ja z majkim na 100% ruszamy - ostatnio też były plany a my sami pojechaliśmy i było :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro nie ma opcji żebym dał radę pojechać na TRN, a odnośnie Poznania.. to ja i tak mówiłem, że jest 50% szansy więc się dostosuję do Waszej decyzji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zara zara :mysli:

kto to tam niedawno pisał i poganiał,rafiego z tym poznaniem bo nie moge sobie przypomniec :polew: szybko, szybko, lista na poznań bo juz niedlugo, trzeba sie zoraganizować

Reniowi cos wypadło i tyle ogarnie innym razem

żeby nie było :confused4: co pomyslą koledzy z poznania :mysli:

że jesteśmy żałośni, taka prawda

Grzechu, przemyśl sprawe nastepnym razem zanim zaczniesz ostro poganiac i udzielac :gwizdanie: oczywiscie szacun, sam mialem problemy z kasą ale siedzialem cicho wtedy :cool1:

a kiedy cos organizuje to konkret, i do poznania sam pojade jesli zaistnieje taka sytuacja, więc moge kogos zabrać :gwizdanie:

nie bede dalej komentował bo brak mi słów

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham Twoje wypowiedzi ojcze :kox: Powiedz jak tam sprawa z wyscigami wyglada?Rozpoczelo sie konkretnie czy narazie po malu?

konkretnie ziomek jest :good:

bylem tydzień temu i jest :good:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki znów kazanie puścił :polew: Ale mi się jeszcze nie oberwało :cool1: :gwizdanie:

jeszcze raz tu cos napiszesz chłopcze to osobiście sie pofatyguje do ciebie :evil:

jak sie nudzi to sobie pobiegac iść na dworze i spac :gwizdanie:

bo z tych nudów to jeszcze cos faktycznie napiszesz niepotrzebnego :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i malina 25.04 uderzamy na Poznan :) tylo trzeba teraz sie jakos gdzies umowic ...co proponujesz majki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejsce zbiórki z tego co pamiętam było ustalone na ostatnim spocie... orlen koło WZL, na wylocie z Bydgoszczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i malina 25.04 uderzamy na Poznan :) tylo trzeba teraz sie jakos gdzies umowic ...co proponujesz majki??

w ten weekend jestem nieosiągalny,zrobimy w przyszłym tygodniu jakis spocik spontan w którys dzień i ustalimy szcegóły :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham Twoje wypowiedzi ojcze :kox: Powiedz jak tam sprawa z wyscigami wyglada?Rozpoczelo sie konkretnie czy narazie po malu?

konkretnie ziomek jest :good:

bylem tydzień temu i jest :good:

pozdro

tez bylem tydzien temu i nie widzialem Cie majki :P ale bylo dobrze :good: sezon sie zaczal

trn1.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Grzechu, przemyśl sprawe nastepnym razem zanim zaczniesz ostro poganiac i udzielac :gwizdanie:

facecik :bicz3: jeszcze nie napisałem że na bank nie jade...ostatnio pisalem że mnie nie będzie a się pojawiłem-jaki z tego morał?? że jeśli pisze że na bank mnie nie będzie to znaczy że bede na 99,9%,a jeśli pisze że nie wiem czy będe to znaczy że będe na 100% :cool1: następnym razem przemyśl sprawe zanim zaczniesz ostro poganiać i udzielać :tongue4:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 06:48_________________________________________________jak na "prezesa" to cieniutko ogarniasz sytuacje w klubie gościu :chytry: ...chyba Cie zdejme z krzesełka :polew:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 06:53_________________________________________________Majki ... ciśnienie mi podniosłeś i spać mi się po nocce nie chce :bicz:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 06:55_________________________________________________jeśli chcesz załagodzić mój podrażniony honor to zimnego Lecha lubie(4 sztuki min.) :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze miejsce zbiorki dobrze okreslil jedrek ORLEN na bloniu naprzeciw WZL godz :mysli: 13:15 ustali sie male szczegoly odnosnie planu trasy i wyruszmy o 13:30!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...