Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

No dobra, zrehabilitowałeś się :polew::good:

to jak wymieniesz mi te przeguby i łożyska :decayed:

Ożeż Ty :bicz2:

Wazelina Detected - Access Denied- Funds Denied - ciul bombki strzelił, nie będzie prezentów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

No dobra, zrehabilitowałeś się :polew::good:

to jak wymieniesz mi te przeguby i łożyska :decayed:

Ożeż Ty :bicz2:

Wazelina Detected - Access Denied - Funds Denied - ciul bombki strzelił, nie będzie prezentów :decayed:

a chcialem Ci pozwolic zdjecie sobie zrobić przy mojej Audiczce... :polew:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 13:23_________________________________________________

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

:oklaski: dobrze wyrezanaaaaa :ad:

chyba prądu nie było jak ją rezał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a chcialem Ci pozwolic zdjecie sobie zrobić przy mojej Audiczce... :polew:

Nie dostaniesz prezentów, znaczy również nie dostąpisz takich zaszczytów :polew:

Żaba skreślona, złożony został wniosek na przeniesienie jej do .EU :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-
a chcialem Ci pozwolic zdjecie sobie zrobić przy mojej Audiczce... :polew:

Nie dostaniesz prezentów, znaczy również nie dostąpisz takich zaszczytów :polew:

Żaba skreślona, złożony został wniosek na przeniesienie jej do .EU :naughty:

RASISTA :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12482020

PANOWIE, OBEJRZYJCIE TĄ PROFANACJĘ... BUHAHAHAH

fuj!!!

:naughty:

Artur... Twój zderzak :cool1:

pict1580.jpg

img1105xg.jpg

Artur jakbyś tak zrobił też tył autka... miażdżyłby!! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tylko bez tej blendy na szybie ale na klapce malutka lotka to by nawet fajnie wyglądała.

No ale tu jest już niiiisssssskkkkoooooo :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, nie zauważyłem tej blendy na szybie.... ale ta lotka na klapie bagażnik mi się podoba :) nawet felga ładnie pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się pochwalić sprawa wygrana wracając do mojej stłuczki :naughty: Pani dostała mandat za wymuszenie punkty przyznała się do winy dostanie tez kare za brak OC na 80% do tego płaci za koszty sprawy.Policja w raporcie uszkodzeń podała zderzak nadkole felga z opona zawieszenie cale prawe (muszę jechać na jakąś sprawność geometria czy coś ).Czekam na rzeczoznawce za którego tez płaci pani a potem do ubezpieczalni :polew: I czy nie mogla podać reki i by miała o polowe mniej kosztów :mysli:

Czy ktoś miał coś takiego z tym zawieszeniem??Paragony za wahacze które wymieniałem ostatnio i końcówki drążka i inne sprawy mam...wiecie na czym to polega i co mogło się stać jak uderzyłem ok z prędkością 40 na godzinę w duży krawężnik.chce wiedziec żeby mi nie wcisnęli kitu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze takie oględziny powinny odbyć sie na podnośniku bo z ziemi to niebardzo mozna oszacować takie straty...

to bardzo newralgiczne miejsce i na pewno Tobie zalezy na dokładnej ocenie uszkodzeń..

i sprawdzaj z nim jesli bedzie taka mozliwosc.. zawsze dwie pary oczu to nie jedna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się pochwalić sprawa wygrana wracając do mojej stłuczki :naughty: Pani dostała mandat za wymuszenie punkty przyznała się do winy dostanie tez kare za brak OC na 80% do tego płaci za koszty sprawy.Policja w raporcie uszkodzeń podała zderzak nadkole felga z opona zawieszenie cale prawe (muszę jechać na jakąś sprawność geometria czy coś ).Czekam na rzeczoznawce za którego tez płaci pani a potem do ubezpieczalni :polew: I czy nie mogla podać reki i by miała o polowe mniej kosztów :mysli:

gratuluje wygranej

nie znam zabardzo sprawy, ale paragony na wszystko to co wymieniłeś musisz posiadać, przy uderzeniu w krawężnik przeważnie dochodzi do uszkodzenia drążka kierowniczego, wachacza, no i także jest możliwość skrzywienia amortyzatora, najlepiej tak jak napisał przedmówca oględzin dokonać przy pomocy podnośnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie, pracy tyle co zwykle, kawa tak samo smakuje... tylko jakoś tak bardziej niż zwykle chce mi się spać :lazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...