Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

-makaveli-

Wiem, że kiedyś (jakieś 500 stron temu) polecałeś mi kogoś :mysli: ale oczywiście gdzieś mi namiary zaginęły :confused4:

Tak więc nie pozostaje mi nic innego jak czekać aż odnajdziesz wizytówkę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Gość -makaveli-

-makaveli-

Wiem, że kiedyś (jakieś 500 stron temu) polecałeś mi kogoś :mysli: ale oczywiście gdzieś mi namiary zaginęły :confused4:

Tak więc nie pozostaje mi nic innego jak czekać aż odnajdziesz wizytówkę;)

to było pewnie do niego ,nie mam pojęcia czemu nie ma jego strony na necie nigdzie.a nr do niego w domu tez nie mam[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 21:06_________________________________________________BMW M3 Film
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina: ten ryk silnika :slina: [br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 21:25_________________________________________________Nie ukrywam że zamiast audi miało być BMW :gwizdanie: no ale stało sie jak stało i mam niunie :decayed: ale napęd na tył :slina:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 21:26_________________________________________________watch?v=7jijcWVMV84[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 21:49_________________________________________________Warszawa nocą a to widzieli?

[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 21:50_________________________________________________i resztę filmików,jakie fury :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina: ten ryk silnika :slina: [br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 21:25_________________________________________________Nie ukrywam że zamiast audi miało być BMW :gwizdanie: no ale stało sie jak stało i mam niunie :decayed: ale napęd na tył :slina:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 21:26_________________________________________________watch?v=7jijcWVMV84[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 21:49_________________________________________________Warszawa nocą a to widzieli?

[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 21:50_________________________________________________i resztę filmików,jakie fury :slina:

super filmik.. przerabialismy go pare razy juz na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam inne z Adrenaline Motorposrt :hi:

http://www.youtube.com/user/l0c0320

Koofa :blink: nie wiem co lepsze... stunty... motorki... czy zdjęcia i montaż :notworthy:

http://www.youtube.com/user/l0c0320#p/u/1/TE-EaRNwauY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważył ktoś ostatnio jakieś problemy z elektryką w aucie? Zastanawia mnie bo:

-w samochodzie dziewczyny z dnia na dzień padł akumulator, po naładowaniu jest wielki syf, włączam awaryjne, a miga światło w kabinie, włączam długie - zapala się stop itp...

-kumpel jednego dnia stracił podświetlenie zegarów, drugiego pozycyjnych tył, trzeciego stop, dzisiaj auto nie odpala...

-z drugim wracałem z uczelni nagle cała elektryka padła, laweta i do warsztatu...

-odpalam rano samochód i nic... właściwie zero elektryki s aucie, jedyne co działało to światło stopu. Sprawdzam bezpieczniki, większość padła...

Dzieło przypadku? :D :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odbywa się jutro jakiś spot? bo jakoś tak ostatnio coś nie wypala..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HALO HALO ZAPADACIE W SEN ZIMOWY NIEDZWIADKI!!!! [br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 15:11_________________________________________________a jednak mialam racje :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...