Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Ceny olejów i ich orginalność

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Mam nadzieję że temat nie zostanie skasowany a interesować się nim będzie wiele osób. Otóż w swoim aucie potrzebuję zmienić olej, a więc kupić. Lałem cały czas Mobila Super S 10W-40. W sklepach pojawiają się oryginalne oleje jak i ich podróby. Na allegro znalazłem coś takiego:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=269034045

W Tesco cena 120 pln

Stacja Orlen 140 pln

Wyżej wymieniona aukcja: 75 pln

Kupić ten z aukcji i odebrać w sklepie osobiście czy może to być jakaś podróba?

Jakie są u was ceny oleju (nazwa i cena)

Gdzie kupujecie?

Jak rozpoznać podrabiane po opakowaniach?

Pozdrawiam!

Opublikowano

Jak masz znajomości na stacji BP to możesz od kierownika załatwic olej po promocyjnej cenie i tu uwaga 29 złotych za 2 l. nieźle co

Opublikowano

Ja szczerze mówiąc sceptycznie podchodze do takich okazji i niskich cen i jakos wbite mam do głowy od zawsze, że na oleju nie powinno sie oszczędzać. 75 zł za 4 litry to cos za tanio...

Opublikowano

ja kupiłem identyczny olej za 80zl tez z allegro i nie narzekam. olej przyszedł w orginalnym opakowaniu i orginalnie zamkniety. zalałem i autko chodzi bez problemów, wiec nie zawsze tańsze znaczy gorsze :wink4:

Opublikowano

"Lałem cały czas Mobila Super S 10W-40"

Ten olej u mnie na Orlenie kosztuje za 4L 130zł

Ja kupuję go w Niemczech wychodzi w promocji (-20%) 98zł za 5L i mam pewność że jest oryginalny(wogóle ten plastik inny jest na zamknięciu.To takie porównanie jak z czystego plastiku, a z recyklingu tych czarnych plastikowych dekielków ze zniczy cmentarnych w Polsce)Tak obrazowo.

Opublikowano

Simon pierwsze słyszę Mobil w bańce 5 litrów?

A odnosnie ceny 80 złotycz kosztuje w inter carsie...120 to pełny syntetyk...

Opublikowano

ja kupuje bezpośrednio od autoryzowanego dystrybutora ExxonMobil .

Mobil 1 5w50 ~ 150 zł.

Opublikowano

Gosia 5L sprzedają w Niemczech...

Opublikowano

jezeli ktos mieszka niedaleko warszawy to pewnie wie gdzie jest hurtownia olejow w Zielonce - tam jest taniej choc ja kupywalem u siebie w pracy i kupilem castrola mniej wiecej w cenie lotosa

Opublikowano

za 75 złociszy to wydaje mi się że ten olej nadaje sie do smarzenia frytek.dotej pry kupowałem w intercarsie w cenie hurtowej po znajomości za ok. 90 zł.teraz sam przywoże z nieniec i wychodz za ok.110 zł za 5l. :thumbup:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.