Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Pompa paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam Pytanie gdzie można kupic tanio pompe paliwa do audi a4 2001/2002 B6 sedan

Wysyla zdjeci tej pomy z góry dzięki

untitled.jpg

Opublikowano

piszesz o pompie paliwa w baku a wysyłasz zdjęcie pompy tandemowej.

Nową pompę najszybciej dostaniesz w IC

Opublikowano
  • Autor

bo otrzebuje tylko sama uszczelke do tej pompy

a za pompe w ic chca 1000 zl

Opublikowano

bo otrzebuje tylko sama uszczelke do tej pompy

a za pompe w ic chca 1000 zl

kosztują 32zł w ASO (dla pompy z końcówką N)

a ta z blachą 27zł (dla pompy z końcówką E)

Opublikowano
  • Autor

a gdzie to jest ASo

a pompe sama w calosci gdzie mozna kupic

Opublikowano

ASO - serwis autoryzowany Audi/VW

gdzie kupisz nową pompę pisałem wyżej.

Opublikowano
  • Autor

tzn ze pompy taniej sie nie kupi niz 1000zł

Opublikowano

tzn ze pompy taniej sie nie kupi niz 1000zł

1000zł to cena dla człowieka z ulicy.

Napisz np do Tom77 ma spore zniżki.

Opublikowano

ja sprzedałem taką pompę za 160zł używaną w dobrym stanie :wink4:

na allegro jest tego trochę i można kupić do 300zł tylko nie wiadomo w jakim stanie :gwizdanie:

Opublikowano

a co ile ma tak zniżek

gada się z Tobą jak z d...

Opublikowano
  • Autor

ale z tego co sie dowiadywalem to czesto jest tak ze zaraz siadaja

najlepiej chyba nowa z gwarancja

Opublikowano

pompy tylko nowe

Opublikowano

a co ile ma tak zniżek

gada się z Tobą jak z d...

:polew: :polew: :polew: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

sorki za :ot:

Opublikowano
  • Autor

bo dopiero 2 raz jestem i sie ucze i nie moge znalesc teo Tom77

Opublikowano
  • Autor

spoko dzieki[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 20:21_________________________________________________a mam jeszcze pytanie czy przez to ze czasami skrapla sie paliwo mozna miec problem z odpaleniem samochodu jak jest zimny?

a i jeszce jedno w salonie audi napewno mozna dostac ta uszczelke?

Opublikowano

gdzie się skrapla?

Jeżeli masz pompę 038145209N to zestaw uszczelek o numerze 038198293 kupisz w każdym ASO VW, Skody lub Audi.

Opublikowano
  • Autor

a jak to mozna sprawdzic jaki to jest nr

a dowiadywałem sie w skodzie i wolswagenie nie maja takich wogole uszczelek i powiedzieli ze trzeba nowa pompe kupic

Opublikowano

a jak to mozna sprawdzic jaki to jest nr

a dowiadywałem sie w skodzie i wolswagenie nie maja takich wogole uszczelek i powiedzieli ze trzeba nowa pompe kupic

W Twoim roczniku występował tylko jeden rodzaj pompy właśnie ten z literą N.

Jak podasz im ten numer części, który Ci podałem (038198293) to będą wiedzieli o jakie uszczelki chodzi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.