Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Metaliczne szorowanie w prawym kole


artix25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem takiego rodzaju gdy jadę sobie moją audiczką rozpędzam sie wciskam sprzęgło i wtedy w prawym przednim kole zaczyna szorować jak by jakiś metal słychać tak dziwnie np jak dodam szybko gazu i puszcze gaz to tez tak szoruje proszę o pomoc bo można zwariować patrzyłem pod spodem ale nie za bardzo sie znam a na moje oko nic tam nie zauważyłem niewiem moze ktoś juz to miał przepatrzyłem parę stron na forum i nic nie znalazłem jak juz to było to sorki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem takiego rodzaju gdy jadę sobie moją audiczką rozpędzam sie wciskam sprzęgło i wtedy w prawym przednim kole zaczyna szorować jak by jakiś metal słychać tak dziwnie np jak dodam szybko gazu i puszcze gaz to tez tak szoruje proszę o pomoc bo można zwariować patrzyłem pod spodem ale nie za bardzo sie znam a na moje oko nic tam nie zauważyłem niewiem moze ktoś juz to miał przepatrzyłem parę stron na forum i nic nie znalazłem jak juz to było to sorki

Zdjąć koło i obejrzeć hamulce, czy klocki się nie skończyły i siedzą na swoim miejscu (od wewnątrz klocki także).

Ewentualnie łożysko, ale to raczej huczy niż niż szoruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem takiego rodzaju gdy jadę sobie moją audiczką rozpędzam sie wciskam sprzęgło

a jak normalnie jedziesz z zadana prędkościa to nie słychać szorowania ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze chodzi ci o taki metaliczny głos (szorowanie) Halasliwa Turbosprezarka Audi A4 1.9 TDI 130BHP jak w tym watku opisane :> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17053.0 . Niestety wiekszosc tych silnikow tak ma i nie pochodzi on od koła, jak narazie przyczyny brak, ale niemartw sie to nic groznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa ale teraz jak nawet sie rozpedze to tez szoruje byłem na kanale sprawdzaŁEM KLOCKI TĄ OSŁONE ZA tarczą chamulcową troche mnie klient z tą turbiną zaskoczył bo własnie bardzo p[odobny dzwiek dochodzi własnie musze to sprawdzic pod tym własnie kątem z gory bardzo dziekuje !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...