-
[all b6] Felgi do b6
oczywiscie ze nie
-
[B6 AWX] BREMSE po przekreceniu zapłonu
ja wymieniłem płyn hamulcowy i mi znikło [br]Dopisany: 17 Maj 2011, 15:47_________________________________________________kolega miał podobnie nie wiedział co to miał niby płyn wpoządku zasugerowałem mu zeby i tak wymienił i i znikło nie wiem czy to ze płyn jest juz stary moze tam jest jakis czujnik
-
[B6 AVF] A4 Avant Quattro S-line 19"RS4 by Dano
Mam takie same sliczne autko a nawet takie same felgi letnie tylko ze 17'' normalnie pieknie pasują do a4 ale niestety ja nie mam tak wypasionego wyposarzenia az góóóóól skacze pełny szacun za robotke owocną
-
[B6 AVF] Dziwne stuki
miałem podobnie to moze byc wachacz
-
[B6 AVF] Metaliczne szorowanie w prawym kole
Dziwna sprawa ale teraz jak nawet sie rozpedze to tez szoruje byłem na kanale sprawdzaŁEM KLOCKI TĄ OSŁONE ZA tarczą chamulcową troche mnie klient z tą turbiną zaskoczył bo własnie bardzo p[odobny dzwiek dochodzi własnie musze to sprawdzic pod tym własnie kątem z gory bardzo dziekuje !!!
-
[B6 AVF] Metaliczne szorowanie w prawym kole
Witam Mam problem takiego rodzaju gdy jadę sobie moją audiczką rozpędzam sie wciskam sprzęgło i wtedy w prawym przednim kole zaczyna szorować jak by jakiś metal słychać tak dziwnie np jak dodam szybko gazu i puszcze gaz to tez tak szoruje proszę o pomoc bo można zwariować patrzyłem pod spodem ale nie za bardzo sie znam a na moje oko nic tam nie zauważyłem niewiem moze ktoś juz to miał przepatrzyłem parę stron na forum i nic nie znalazłem jak juz to było to sorki
-
[B6 AWX] Jeszcze raz o tylnej wycieraczce
panowie ja niałem taką przygode rowniez z tą tylnią wycieraczką ale mi niestety cały mechanizm sie zfajczył samochod pełny dymu opusciłem z pełnymi majtkami niestety mi juz tylko pozostaje wymiana na nowy .
-
[ALL B6] B6 - Lifty
jak mam 2002 i wycieraczki aero
-
[ALL B6] Listwy/dekory do wnętrza carbon czy szczotkowane alu ?
misie bardziej podoba carbon alu takie jakby pospolite
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Chciałbym wszystkich gorąco przywitac jestem posiadaczem aut marki audi od szesciu lat od Setki przez osiemdziesiątke az po niedawno zakupioną a4 2002 sliczną czarną maszyne