Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Felgi 17" czy 16" ?


HaVoK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam klubowiczów, od dłuższego czasu zastanawiam się jakie felgi założyć do swojego autka. I tak raz wygrywa rozmiar 17'' a raz 16''.

Zaznaczę że chodzi mi żeby było komfortowo, dlatego nie przewiduję obniżania auta.

I teraz chciałbym abyście mi doradzili. Wiem że auto na 17" będzie wyglądać trochę jak koza. (Może ktoś posiada zdjęcie na którym są 17" ale bez obniżania samochodu?) Ale jakie są oprócz tego plusy i minusy?

Chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat.

Być może właśnie się ważą losy alusków na lato. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komfort to 16" i opona 205/55 i ja taki zestaw ci polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z kolegą ja również mam taki rozmiar jak kolega A-rek i jetsem zadowolony do twojego rocznika jeśli się nie mylę wejdzi e17 ale mósisz mieć niskie opony a to raz że nie masz komfortu a dwa w końcu ją uszkodzisz i będzie problem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz obniżać to 16" będą ok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sie doloze mój Avant siedzi na ori zawiasie ze wzgledu ze nie podobalo mi sie me poprzednie a4 -40 16" 205/55/16 jezdzila jak woz na drewniakach teraz mam w avancie 235/45/17 plus dystans 15mm

Ocena 1-5

komfort 4+

opony z najniższej polki wiec ostrożnie jeżdżę 2

Co do wyglądu to raczej jak koza nie wyglada 4

Jeżeli miałbym polecac to na pewno zestaw 17"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obniżania tylko 16". Nie wierz jak ktoś mówi, że na 17" nie wygląda jak koza bo wygląda. Miłość jest ślepa :polew: Wiem bo sam to przerabiałem. Kiedyś miałem B5 na ori zawieszeniu i 17" i myślałem że jest pięknie. Kumple mówili "ale wysoko jest" ale ja tego nie widziałem i już :polew: A teraz jak patrze na foty to rzeczywiście masakra :polew:

A tu fotki o które prosiłeś:

dsc00068az.th.jpg

dsc00052td.th.jpg

dsc00051ce.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obniżania tylko 16". Nie wierz jak ktoś mówi, że na 17" nie wygląda jak koza bo wygląda. Miłość jest ślepa :polew: Wiem bo sam to przerabiałem. Kiedyś miałem B5 na ori zawieszeniu i 17" i myślałem że jest pięknie. Kumple mówili "ale wysoko jest" ale ja tego nie widziałem i już :polew: A teraz jak patrze na foty to rzeczywiście masakra :polew:

A tu fotki o które prosiłeś:

dsc00068az.th.jpg

dsc00052td.th.jpg

dsc00051ce.th.jpg

Hmm, faktycznie, wygląda kozacko! :) Myślę że zostanę przy 16". To i na lepsze opony będzie mnie chyba stać :) Dzięki za pomoc :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak jeszcze dorzuce to są gusta na temat których się dyskutuje moja opinia jest poparta tym ze na obniżonym zawieszeniu rodzinne wypady na Szkocje kończyły się chodzeniem a nie jezdzeniem a podwozie było konserwowane raz na miesiąc po zarysowaniach wiec koniec z obniżeniem szkoda kasy na wymianę zawiasu za często

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie u mnie, ja mam 17 225/45 bez zawiasu i ... no jest koza straszna :hi: dlatego 16 jak nie obniżasz będzie najlepszym wyborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...