Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] Nie odpala na gorącym

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

... ktory to czujnik g2/g62 bo niewiem ...

Czujnik temp. cieczy G2/G62 , najprawdopodobniej przekłamuje sekcja G62 tego czujnika

Opublikowano
  • Autor

ale zadnych bledow nie wywala

Opublikowano

Nie zawsze będzie błąd , porównaj wskazania na zimnym i ciepłym silniku , głównie chodzi o wskazania G62 jaką temp. wskazuje na ciepłym silniku

Opublikowano

kaju ile ci pali tak sredni jazda mieszana

Jazda do 160 na 6 biegu między 7,1 a 7,4. Ale nie sugeruj się tym, bo ja mam ośke, a Ty Q, więc u Ciebie z litr-dwa zje więcej. No i zdrowa moja jest, żadnych problemów.

Opublikowano
  • Autor

ja przy 100km\h na 6 biegu swobodnie auto sie toczy 12 do 14 liter na fisie ja ruszam jedynka bez szalenstwa delikatnie 30 liter na fisie na kazdym biegu jak dodam to powyzej 20 nawet do 40 litr [br]Dopisany: 07 Luty 2011, 20:22_________________________________________________a jeszcze jedno jak jezdzilem z laptopem vag to dawka paliwa na goracym silniku 90 stopni wynosi 0,80mg

Opublikowano
:shocked: to coś jest kurde nie tak u Ciebie... A na dystrybutor próbowałeś? Zalej ją do pełna, pokręć się po okolicy, zrób stówke, podjedź spowrotem na tą stacje i lej jeszcze raz po szyję, zobaczysz ile Ci spaliła. Jak tyle co na FISie, to :OMG: zakładaj LPG :polew: (żart), coś jest nie tak, ale jeśli mniej niż na FISie, to możesz mieć poyebane kodowanie licznika. W A6 u znajomego tak było, że kodowanie licznika zmienił jak chciał aktywować kontrolkę niezapiętych pasów - FIS przeszedł w język francuski, a litraż spalania chwilowego i średniego pokazywał nieziemski. Oczywiście doszliśmy do tego po paru próbach. BTW, przy ruszaniu możesz mieć nawet 40l/100km, tym się nie przejmuj, bo komputer oblicza Ci spalanie jakbyś na danym biegu jechał 100km, a kto by jechał na jedynce 100km...[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 20:31_________________________________________________Nie no, dawka to nie wiem ile u mnie wynosi, musiałbym zobaczyć, ale bodajże na bloku 015 masz podawane spalanie w litrach na godzinę... Nie pamiętam dokładnie, jutro sprawdzę. Po tym można śmiało obliczyć spalanie (oczywiście umiejętnie musisz to przekształcić na litry na 100km), nie to co FIS pokazuje, u mnie rozbieżność z dystrybutorem była bodajże 0,3 litra różnicy na korzyść dystrybutora, ale nie pamiętam teraz dokładnie. Ciekawiło mnie to, bo mam 1/2 FIS, więc mi spalania nie pokazuje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.