Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Uchwyt pod telefon - jakieś pomysły? Nikt nie używa?


pastaldo

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie macie koledzy pomysły i rozwiązania u siebie na uchwyt w samochodzie na telefon? :mysli: Nie interesuje mnie przyklejany do szyby tylko coś podobnego do tych uchwytów fabrycznych ale na tel komórkowy. Mile widziane zdjęcia. :kox:

Pozdrawiam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Ja mam u siebie dokładkę do telefonu NOKIA 6310; 6310i

, z racji tego, że nie mam takiego telefonu a handlarz, od którego kupiłem auto mówił, że nie było, więc poprostu to "cudo" odkręciłem i wożę w schowku :polew: jest podłączone, więc jak kiedyś wpadnę na pomysł, żeby kupić sobie tą biznesową Nokie to zamontuje z powrotem:P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też odkreciłem ten uchwyt bo tylko zawadzał ale znowu dziury pozostały na konsoli ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę znaleźć zdjęcia ale widziałem gdzieś ori uchwyt z audi a4 pod telefon zamontowanym w podłokietniku i całkiem fajne to rozwiązane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie widziałem jak wygląda ori uchwyt na tel i troche chyba przerost formy nad trescią. Mam na mysli że wielki uchwyt na potencjalnie małą komórke. Dlatego zapytałem czy macie jakieś ciekawe pomysły na uchwyt żeby nie kleić do szyby na przyssawki bo to troche dziwnie wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z Tobą dlatego dla mnie jeśli miałbym mieć uchwyt pod telefon to tylko ori i taki o jakim napisałem czyli montowany w podłokietniku (nie widać go po zamknięciu podłokietnika, nie szpeci wnętrza)...udało mi się znaleźć foto poglądowe

uchwyt_telefon.jpg

no chyba, że Ty chcesz uchwyt pod zwykłą komórkę, która nie jest dedykowana pod ori uchwyt to może ktoś jeszcze coś podpowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja własnie myślałem o czyms bardziej uniwersalnym pod inny kom. Gdzies kiedys widziałem jak ktos zrobił czy kupił własnie uchwyt montowany z boku konsoli jak ori ale taki bardziej dyskretny i nie szpecił tylko nie pamiętam gdzie to było. Chetnie bym sie dowiedział jakich rozwiązań uzywają forumowicze bo ja najczesciej wożę w tym małym schowku nad radiem ale to trzeba go wytargac jak dzwoni ktos i nie wiadomo czy w ogóle warto go wyciągac :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...