Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Koszt dołożenia climatronica


Majkel.a4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wiem, że może temat już był wałkowany nie raz ale chodzi mi o to aby dowiedzieć się ile aktualnie kosztowałoby założenie climatronica. Chcę się dowiedzieć ponieważ. w najbliższym czasie chciałbym to zrobić, a w mojej B5 nie posiadam nawet klimatyzacji. Chodzi mi o koszt założenia climatronika przez jakąś firmę bądź też osobę, która by się tego podjęła.

Z góry dziękuje za wszelkie informacje.

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

około 3-4 tysiące. Zależy po jakich cenach kupisz części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za manuala trzeba liczyć około 1200zł, wszystko zależy za ile kupisz graty i czy sam będziesz rezał. Climatronic troszkę skomplikowany bardziej jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem jeden temat i climatronic to był do założenia za 3500 i zakładał "Iceman" ale to było 3 lata temu :blink:

Myślę że teraz trochę te ceny poszły w dół. Zależy za ile dorwiesz graty,czy bedziesz to przekładał sam czy płacił komuś itd . Jest to jak najbardziej do zrobienia,zobacz w dziale "sprzedam" są auta na części,na pewno wiele gratów do przekładki udało by się wyrwać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wkładałem klime manualną, jeśli znajdziesz tanie graty i sam będziesz grzebał (to wcale nic trudnego) to zmieścisz się w tysiącu.

Z climatronikiem będziesz miał problem z instalacją, jest bardziej skomplikowana, a co za tym idzie łatwiej o błędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja

k już klimę to climatronic będę zakładał. Znacie może kogoś kto by się podjął założenia?

W takim razie szukaj na forum, dawcy od którego weźmiesz wszystkie graty razem z wiązką i problem z głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już klimę to climatronic będę zakładał. Znacie może kogoś kto by się podjął założenia? :hi:

Znam w Bydgoszczy jeden zakład który by się tego podjął, ale oni tani nie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...