Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Miał ktoś takiego świerszcza w kabinie


davidoff82

Rekomendowane odpowiedzi

Więc mam w kabinie świerszacza i nie umiem dziada zlokalizować i deratyzować....

Coś lekkiego (stawaim na plastik) rzęzi mi z prawego przodu.

Rozebrałem już listwe progowa, tą osłonę od kostek przy słupku, tapicerkę drzwi, wyjąłem schowek, sprawdzono też filtr kabinowy i jego obudowe, miał ktoś jakiegoś rzęziciela w tym rejonie (na 99&% [rawa strona deski rozdzielczej jakby w schowku ale głębiej.... Z uwagi na moją szmerofobię dostaję zajoba za każdym wyjazdem.

Włączenie wentylatora/klimy nic nie zmienia. Dźwiek pojawia sie na postoju po przegazowaniu jak i podczas jazdy po wertepach a niekiedy nawet podczas spokojnej jazdy po idealnej nawierzchni ;( HELP!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe,że jakaś śrubka gdzieś się zluzowała-musisz szukać

bo jeżeli tyle rozkręciłeś i nic to trudno o pomoc :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może listwa na podszybiu brzęczy? w b4 miałem taki przypadek

:hi:

no właśnie jeden kolega też to zasugerował na PW.

Jutro popołudniu ruszam na łowy wyposażony we szwagra, on powozi ja słucham gdzie świerszcz.... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz kratke w zderzaku tam gdzie sa/powinny byc halogeny. u mnie jak wpadnie w rezonans dziwnie piszczy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o jakiego swierszcza ci chodzi ale bynajmniej u mnie byla oslona prawego slupka ta od szyby poprostu zatrzask wyskoczyl uderzyc w oslone az zaskoczy lub zobacz przewodu z klimy...ocieraja o obudowe filtra lub o karoserie bo tez takiego mialem :wallbash: prawie pol uta rozebralem a wystarczylo tylko je odgiac :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identycznie jakby w schowku ale głebiej

Tez tak mialem i dopiero gdy czyscilem kanał odpływowy pod aku to znalazlem tam blaszke. Wydawalo sie,ze to w srodku a jednak... :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez był świerszcz, okazało się że przewody od klimy poluzowały się - wypadły z uchwytu (te za filtrem powietrza przy błotniku), wystarczy przytrzymać ręką i już będziesz wiedział czy to to. Paradoksalnie dzwięk było słychać jakby pochodzi z wewnątrz autka, a tu przez rezonans przenosił się aż z pod maski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez był świerszcz, okazało się że przewody od klimy poluzowały się - wypadły z uchwytu (te za filtrem powietrza przy błotniku), wystarczy przytrzymać ręką i już będziesz wiedział czy to to. Paradoksalnie dzwięk było słychać jakby pochodzi z wewnątrz autka, a tu przez rezonans przenosił się aż z pod maski ;)

dokladnie :gwizdanie: ja tez tak mialem i do glowy dostawalem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...