Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJL] Rzuca silnikiem na luzie i przerywa przy przyspieszaniu


camel25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników Audi :hi:

Od kilku lat ujeżdżam tylko tę stajnię, sprowadziłem od szwajcara A4 avant 1.8T Quattro. Wszystko było cacy aż do kilku dni wstecz.

Podczas wyprzedzania kolumny tirów, gaz w podłodze a silnik jakby na odcięciu zapłonu pracował i zwalnia puszczam gaz idzie dalej. Jakiś czas było ok, pózniej na wolnych obrotach silnik zaczął nierówno pracować, rzuca go (nie wiem jak to nazwać) dziś przy wyprzedzaniu to samo gaz w podłodze a tu buuuuuuuuuuu, puszczam jest ok wciskam znów i to samo.

Proszę o wyjaśnienie mi co jest przyczyną takiego zachowania auta i jak go naprawić?

Pozdrawiam!

P.S szukałem na forum rozwiązania problemu lecz dokładnie tego problemu nie znalazłem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak problem się pojawiał lecz vag nie pokazał zadnych błędów (wg mechanika) odnoszę wrażenie iż zawiniła swieca lub cewka

i od tego trzeba zacząć :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odlaczaj po kolei cewki i sprawdzaj czy cos sie zmieni w pracy silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym mam problem, wystepuje ta usterka tylko po nagrzaniu silnika a i to nie zawsze , wymiana swiec nic nie dała.

dzieki za zainteresowanie tematem [br]Dopisany: 11 Luty 2011, 22:46_________________________________________________witam :>

Problem rozwiązany, niunia musiała polatać a nie być duszona w mieście :naughty:

Pieknie chodzi, wciska w fotel tylko spalanie heh nie daje rady zejść poniżej 12l :cool1:

Pozdrawiam wszystkich i dzieki za porady :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...