Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:>

i taki sobie postaram kupić do spota :decayed:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 22:16_________________________________________________W dniach 30-31 Lipiec odbędzie się już 4 impreza z Cultsquad.pl

organizowana przez ekipę Kolbuszowską. Szykuje się jak zwykle Imprezka

na wypasie :mrgreen: :mrgreen:

W tym roku tak jak w poprzednim będziemy się relaksować w Domku

rekreacyjnym ,,Przy Grobli" w bliskiej okolicy Kolbuszowej.

Miejscówka bardzo malownicza, leżąca w samym sercu dawnej Puszczy

Sandomierskiej.

Do Dyspozycji jest kuchnia, łazienka, wc. Na działce są 2 duże stawy,

rowerki wodne i kajaki, boisko do siatkówki, kilka miejsc do grillowania,

sporo miejsca na rozbicie namiotów, mini Stodoła :mrgreen: na ,,Imprezę

Dance 90" i wiele innych ciekawych kącików, ławeczek do miłego

wypoczynku.

Kilka fotek:

43e8d7d4de5a2f64med.jpg

6aced2dace6b0c7dmed.jpg

9b1226c21fd439ddmed.jpg

272fbae1e17a7b3bmed.jpg

bf4e3803bb0399b5med.jpg

75ee26a5db9840e8med.jpg

c810f75d0d401100med.jpg

87d72223dd2164aemed.jpg

334d600106f59304med.jpg

f371bad9bedd56fdmed.jpg

Plan imprezy:

Rozpoczęcie o godzinie 16:00 na parkingu przy SKANSENIE - Kolbuszowa

ul.Wolska 36 -

Mapka dojazdu:

mapkaz.png

Czekamy na wszystkich od 16:00 około 17:00 wyjazd na Domek zabezpieczany

przez Kolbuszowską Policję lub skład Kolbuszowski.

Domek położony w pięknym miejscu. Dojazd do domku bardzo dobry, do

samego domku nowy dywanik, tak że z glebą nie ma żadnego problemu.

Chętni goście z pojazdami w stylu cult/german mogą się już wpisywać

-bliżej terminu będziemy robić konkretną listę.

KOSZTY Wjazdu:

-20zł samochód z kierowcą

-10zł pasażer

Dzieci bezpłatnie ;-)

Opublikowano

Znam ten domek,to 3km odemnie,i znam tez właścicieli,jedynie impreza mi mało znana,Ty tam bedziesz?jestes organizatorem tego?[br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 17:03_________________________________________________CULTSQUAD.pl - Polskie Forum Użytkowników samochodów KULTOWYCH, CIEKAWYCH, MOCNYCH, GT, GTI, GSI, G60, 16V, TURBO, CUPRA, VR6, V6, V8 oraz innych-znalazłem to chyba nie my panie Koman,myslisz ze 100koni to juz jest mocny?

Opublikowano
  • Autor

to jest zaproszenie kierowane do wszystkich :decayed:

Opublikowano

...VR6, V6, V8.

Hmm...

Koman ma 8V to chyba się łapie :P hehe

P.s. na tych fotach nie wylukałem ani jednej audi :mysli:

Opublikowano

Na pierwszej fotce trzecie auto od konca,jedzie 80-tka,zawsze to cos

Opublikowano
  • Autor

ja się niestety nie wybiorę bo mam w tym terminie wesele :confused4:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 12:14_________________________________________________http://allegro.pl/spoiler-listwa-na-klape-audi-80-100-a4-a6-a8-i1730863738.html

myślę nag taki dodatkiem co wy na to ?

Opublikowano

A no jest jednak jedna :)

Koman miales kiere zmieniac a lotka calkiem tylko czy ta tasma samoprzylepna to sie bedzie trzymac??

Opublikowano
  • Autor

kiera jest w planach :wink4:

Opublikowano

Panowie szukam kogoś do pomocy fizycznej nie teoretycznej przy wymianie zawiechy wahacze + gwint :decayed: najlepiej żeby ktoś miał kanał.

Miałem oddać do mechanika, ale jak mi powiedział, że wahaczy nie dokręca się na opuszczonym aucie to mi się odechciało z nim gadać... :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

koledzy wiece gdzię na Podkarpaciu jest jakiś 'szrot ' ?

Opublikowano
koledzy wiece gdzię na Podkarpaciu jest jakiś 'szrot ' ?

Mazgaj w Brzostowej :polew: :polew:

A tak na powazni to tak:

- Lubzina firma "bebes" jak sie zaczyna miejscowosc (po prawej rece)

- Lubzina pod koniec miejscowosci po prawej, duzo czesci ale wlascicil dziadek jest "porywczy" :polew:

- Ropczyce od strony rzeszowa jak sie zaczynaja ekrany dzwiekoszczelne to droga w lewo i zaraz za 200 m po lewej, dosc konkretni goscie i duzo czesci

- Ładna, ostatnia wiocha przed tarnowem przed cpn "Grosar" na lewo i po lewej rece jakis km od cpn dosc duzy,

Te znam i polecam, A moze powiedz co konkretnie potrzebujesz..

Opublikowano
  • Autor

częsci do mojej a4 bo szykuję ja na zakończenie sezonu :decayed:

aha... widziałem cię :przebiegly: obok orzecha o godzinie 12.25 w poniedziałek co taki zadowolony byłeś jak byś wygrał na maszynie :polew:

Opublikowano
widziałem cię obok orzecha o godzinie 12.25 w poniedziałek co taki zadowolony byłeś jak byś wygrał na maszynie

A powiem ci ze tarfiles i to w 100% :> piec kola :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor
widziałem cię obok orzecha o godzinie 12.25 w poniedziałek co taki zadowolony byłeś jak byś wygrał na maszynie

A powiem ci ze tarfiles i to w 100% :> piec kola :decayed: :decayed:

od dziś jeżdżę z tobą na maszyny :naughty::wink4:

Opublikowano

hehe głupi fart:) pozniej bym to samo mogl wlozyc i nic nie siadzie, tak o profilaktycznie raz na jakis czas stowke warta wrzucic :>

Opublikowano
  • Autor

człowieku wygrałeś 1/2 wartość mojego auta :polew:

Opublikowano

hehe :polew: dobre ale w sumie i prawdziwe :naughty: oj tam czasami sie trafi :kox:

Opublikowano

częsci do mojej a4 bo szykuję ja na zakończenie sezonu :decayed:

a kiedy jest zakończenie sezonu?

Opublikowano

dzisiaj w majdanie po godz 9 widziany koman tzn raczej jego audi bo ktos inny prowadzil :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj w majdanie po godz 9 widziany koman tzn raczej jego audi bo ktos inny prowadzil :tongue4:

się ojczulek woził :decayed:

a na kawę czemu nie zajechałeś ? :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.