Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Boczki dzwi z anglika do europejczyka


weed

Rekomendowane odpowiedzi

Są takie same jak od europejczyka tylko że odwrotnie. Czyli z prawej strony jest sterowanie lusterkami itp. Popatrz na swoje to zabaczysz że nie podpasują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się da przerobić, kwestia wolnego czasu i chęci.

Ja założyłem boczki angielskie do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kierowcy to jest łatwiej przerobić.

Trzeba wstawić panel pod elektrykę i właściwą rączkę, z otworem na sterowanie lusterkami.

Podcinasz skórę, plastik, wszystko spasujesz i gra .

U mnie tak wyszło.

zdjcie116b.jpg

A stronę od pasażera zrobiłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh od pasażera dałem panel sterowania taki jak był ori z anglika, nie będę tam nic ciąć bo ani nie dobierze się skóry i będzie lipa a tak to wsio jest jak w ori angliku. Za panel dałem 20zł. Dzięki za pomoc z tym przodem od kierowcy :)[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 05:55_________________________________________________Pytałem po tapicerach ale nie mają takiego odcienia skóry, ja mam brązową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co Ci skóra ? Na prawą stronę ? Jeśli tak to można zaszpachlować to sterowanie od anglika i gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom na stronę pasażera bo inaczej jak się wsadzi eur wersję sterownika to wiesz że wyjdzie tam dziura.

Ja na razie nie szpachluję jakoś to wygląda i nie wali po oczach :)

Na wiosnę jak się cieplej zrobi to wezmę się za kierowcy stronę.

Powiedz mi jeszcze jak uszczelniłeś drzwi a raczej połączenie drzwi z boczkami, bo u mnie słychać w czasie jazdy jak tam powietrze zalatuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze starych boczków takie gąbki wziąłem co były w oryginale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czyli lipa :confused4: bo wszystko na przekładke mam i jakbym poprzekładal swoje graty to nic z tego?

Sorry za kotleta ale może komuś się przyda...

U mnie w wątku wiecej fotek.

b81562f702047648med.jpg

d7c81f7d69521378med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym zaklejales te dziury po szybach itp i po sterowniu lusterkimi

żywica + płótno, do tego szpachla, lakier do zderzaków (nie wymaga użycia podkładu do plastiku) w kolorze czarny półmat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra warta świeczki nie lepiej kupić boczki? Jakbyś był zainteresowany kolego to mam boczki, tylko musiałbym sprawdzić w jakim stanie, więc jakby co kolego to priv:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra warta świeczki nie lepiej kupić boczki? Jakbyś był zainteresowany kolego to mam boczki, tylko musiałbym sprawdzić w jakim stanie, więc jakby co kolego to priv:)

Masz europejskie skórzane boczki i chcesz je sprzedać bez reszty skór? :gwizdanie:

Nie zdarza się to często, a Angielskie boczki, nawet w skórze, nie mają wielkiej ceny bo mało kto wie jak się za nie zabrać, a roboty nie jest jakoś mega dużo.

W aucie po przeróbce masz dokładnie symetryczne boczki (lewy do prawego),bo w lewym masz identycznej wielkości panel z elektryką...

Ja moje na dniach jeszcze raz przerabiam bo montuję elektrykę, zdjęcia pojawią sie u mnie w wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...