Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Focus


kuredu

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj kupiony gnojowóz :decayed:

2008r, z polskiego salonu, 62tys przebiegu, 1.8tdci 115KM :evil: rakieta

na auto dostałem 6 m-cy gwarancji

co mnie wkurza to lepiej wyposażony niż moje B8 :gwizdanie:

na trasie z w-wy przy dość szybkiej jeździe spalanie 5,7L sprawdzone przy dystrybutorze

do miasta będzie idealny i audi nie będę tłukł po cudownych lubelskich drogach - tylko w niedziele i święta :decayed:

jedyne co to lekki programik zrobię i nic więcej

5b512e32eaa2164fmed.jpg

5e180a7295ea6c93med.jpg

54a1019764222cc2med.jpg

2b9d004c6ed8b1b9med.jpg

4b97fe29e4bad5e7med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem takim 2000km w lato do Niemiec i z powrotem... na poczatku klalem na maksa, ergononia, muł, swiatla... ale ogolnie jechalo sie calkiem spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ma być auto tylko do miasta, na zakupy itp

po tym co mi w w-wie z audi na parkingu strzeżonym zrobili unikam jazdy do centrów handlowych, kin, ciasnych ulic w mieście a Focusa mi nie będzie szkoda na takie tłuczenie

wie ktoś może kto do Fordów robi programy, bo Rogal chyba tylko VAG :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Poznaniu chyba Gecko

na wieś nie bede jechał 500km :gwizdanie:

gdzieś tu bliżej Lublina bym wolał

napisałem do Rogala, zobaczymy co odpisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Focusy to całkiem dobre auta,też takim trochę jeździłem. Jedynie co to dwumas się sypie, ale nie jest kosmicznie drogi. 1.8 TDCi dobry Fordowski silnik a nie jak 1.6 od PSA z DPF-ami i innymi cudami które się sypią. Co co programu to niestety ciężko na tym silniku bo nie jest na boschu, może koło 20-30 KM się uda zrobić. W utrzymaniu i serwisowaniu dość tani, rozrząd tani bo niecałe 300 zł ori forda, olej też 100 zł za 5 litrów.Tu masz dobry sklep z częściami ori: http://ford.sklep.pl/

Do tłuczenia dobre auto :good

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat się przyda bo chce wymienić wszystkie filtry, olej itp

co prawda przy 58tys był na przeglądzie i na fakturze mam opis co było wymieniane ale mimo to wolę wszystko porobić sam tak dla pewności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tam wszystko dostaniesz, przesyłkę max 2 dni masz w domu, a nawet jak czegoś nie będziesz pewien czy pasuje do Twojego auta to w uwagach na dole napisz do jakiego modelu i silnika potrzebujesz te części to jak coś źle zamówisz to skorygują przed wysyłką i dostaniesz dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tato ma to samo, ale białego :kox:

Niestety silniczek benzynka 1.6 - potworem to to nie jest, i do tego na komputerze średnie spalanie pokazuje na poziomie 8,9l :D

Mi się te focusy podobają, są wygodne, mają dobre światła i co najlepsze, mają więcej miejsca w środku niż a4 b5 :decayed:

Niech służy, dobre auto, nie powinieneś narzekać, mój tato bardzo chwali swojego :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna bryczka :kox:

Do takiej jazdy jak mówisz to w sam raz :good:

Ładny ten przód wygląda z tymi lampami :)

To jest model po liftingu już w nowszej budzie bo nie znam się zbytnio na Focusach :mysli:

Nowy Focus RS mi się za***iście podoba a już nie mówię o limitowanej serii RS 500 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest model po liftingu już w nowszej budzie bo nie znam się zbytnio na Focusach :mysli

ta to jest ostatni wypust tego modelu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicach toru mieszkasz? :naughty: Zemborzyce? Fajne "miejskie do tłuczenia" autko :decayed:

Zaglądaj czasami w temat spotów lubelskich, ostatnio udało się jakieś spoty zrobić :) Więc jak coś :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicach toru mieszkasz? :naughty: Zemborzyce? Fajne "miejskie do tłuczenia" autko :decayed:

Zaglądaj czasami w temat spotów lubelskich, ostatnio udało się jakieś spoty zrobić :) Więc jak coś :wink4:

no jak były mistrzostwa polski w drifcie to miałem z balkonu najlepszą miejscówkę, co prawda balkon mam na zalew zemborzycki ale trochę toru widać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja fordow nie lubie :)

kuredu: maly OT ale ile juz masz ta a4? jakos z 1,5 roku chyba nie? kilosow tez pewnie ladnie najechales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja fordow nie lubie :)

kuredu: maly OT ale ile juz masz ta a4? jakos z 1,5 roku chyba nie? kilosow tez pewnie ladnie najechales?

2 lata i 3 m-ce dokładnie - na liczniku 67tys i ostatnio coraz mniej przybywa bo jak mieszkałem w poznaniu to jeździłem wszedzie swoim, teraz w lublinie jak lece do klineta to jedziemy zawsze autem mojego brata bo u mnie się nie pali w aucie i brachol nie chce ze mna jezdzić, on w maju będzie miał dokładnie 3 lata a przebieg ma 55tys ale szybko mnie goni z tym przebiegiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna foka, szkoda ze nie kombi, bo imo sa duzo ladniejsze:)

na plus ze po lifcie, przez co bardzo świeżo wyglada no i ladne seryjne alu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...