Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Simering wału

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam takie pytanie czy ktoś montował ten simering do swojego samochodu ??

http://allegro.pl/simering-walu-tyl-audi-vw-1-8-t-1-9-tdi-z-obudowa-i1414467764.html

Mam taki problem wymienialem sprzeglo dwumasa i przy okazji wymienilem simering wału ale po złożeniu wszytskiego okazało się że coś poszło nie tak bo kapie olej ale nie wiem czemu bo : stary simering oryginał był podobny ale w przeciwienstwie do tego nie miał gumki od dołu co się przykreca do misy a ten miał wiec było wszystko wyczyszczone i ten był założony bez masy uszczelniającej od dołu bo powinna uszczelnić jak to robiła taka gumka przy starym od strony bloku . Jeszcze nie rozbieralem tego dopiero bede robil to w przyszlym tygodniu ale moze ktoś ma jakieś sugestie co moglo być nie tak ... hmmm albo może być jeszcze jedna przyczyna chociaż nie wiem ... gumowe simeringi się przed montażem smaruje olejem a na tym pisze o ile sie nie myle żeby nic nie smarować i nie tłuścić ... simering był montowany z tym białym plastikiem w środku przez wyciskanie go wałem

Opublikowano

Stosuj prefixy popraw post bo poleci do.... Co do Firmy simmeringu to wg mnie najwyższa półka. Rozbierz i będziesz wiedział skąd cieknie.... :cool1:

Opublikowano

To jest pierscien z teflonu PTFE i w czasie montazu nie smaruje sie go olejem. Do poprawnego osadzenia sluzy wlasnie ta plastikowa tuleja montazowa. I jeszcze trzeba pamietac aby po montazu silnik uruchomic dopiero po 2-3 godzinach, zeby warga pierscienia mogla dobrze sie ulozyc do walu

Opublikowano
  • Autor

a podczas wymiany odkręcaliście mise olejową albo smarowaliście masą dolną powierzchnię obudowy tego simeringa ?? hmm a ta plastikowa tulejka ona nie nachodzi na wał tylko zostaje przez niego wypchnięta ?? i to wszystko no to że 3-4 godziny to było nawet więcej zanim się skrzynie założyło i wszystko wydaje mi sie że może przeciekać tu od strony misy i wystarczy mise odkręcic dać masę uszczelniającą i po sprawie ?? na kanale będe dopiero w czwartek bo u siebie nie mam warunków

Opublikowano

Pamiętaj ze z uszczelniaczami elringa jest jakaś popelina,ostatnie 2 jakie założyłem bardzo szybko pociekły.

Teraz zakładam reinza mam nadzieje ze historia się nie powtórzy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.