Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jest jakaś mądra głowa od laptopów na forum??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam problem z laptopem,kupilem 2lata temu laptopa Toshiba T9100.Wszystko chodzilo Ok nawet super bym powiedzial.Po jakims czasie zepsul sie wiatrak,oddalem do idiotow do naprawy.Naprawili mi.Po jakims czasie chyba 4msc,zaczely sie problemy mianowicie niebieski ekran dokladnie nie pamietam,ale niby popularny problem w tym modelu.Na podlaczonym zasilaczu bylo ok.Ale na baterii nieraz lipa,glownie jak nacisnalem jakis klawisz.Nieraz ze tak powiem potrzaslem nim wlaczylem i dzialal jakos.Nieraz nagle wlaczal sie ten ekran jak chcial ale czesto.Potem sie nasilalo.Az wkoncu na zasilaczu tez juz przestal chodzic.Oddalem do naprawy do znajomego najlepszy w Elblagu.Dowiedzialem sie ze poprzednia naprawa polegala ze wiatrak zostal podlaczony na stale.Niby uszkodzona plyta glowna.Teraz po 2 latach chce go naprawic,znaczy probuje.Wlaczylem go bez takiego dysku z boku.uruchomil sie bios przeszedl ale nic sie nie ladowalo bo raczej nie bylo windowsa.Wylaczylem i juz nie moge uruchomic.Tzn zalacza sie ale zadnej reakcji matryca czarna,wiatrak chodzi pala sie ciagle kontrolki.Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje jakieś dzwieki? Jeśli tak to albo ram albo zasilacz.

Jeśli nie to masz identyczną akcje co ja na początku roku tylko, że na stacjonarce i padła mi płyta główna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz troszke jasniej?? nie dzwiekow zadnych nie wydaje.Zauwazylem ze jak odlacze go od pradu nawet na 5minut to po wlaczeniu sie odpali od razu,wylacze go przyciskiem i juz nie wlacze.Wystarczy na 5min odlaczyc moze i mniej i zalacza sie,albo sie zmuli na ladowaniu biosa,albo cos tam bedzie pisac,bo nie ma na nim windowsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzona płyta główna.

Prawdopodobnie mogło się tak stać po awarii wentylatora, kiedy to temeratura z wnętrza laptopa nie została otpowiednio odprowadzana na zewnątrz.

Co teraz zrobić? Potrzebujesz wymienić płytę głowną najlepiej na taką samą. Nie wiem ile lat ma Twój sprzęt, ale możliwe, że taniej będzie Ci kupić następny laptop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...