Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i jak tam pod nią? ok? to wypoleruj to miejsce i nie kombinuj :wink4: a znaczek jak najbardziej możesz pomalować. tak to u mnie na srebrnym wyglądało:

20100428445.jpg

20100428441.jpg

Opublikowano

czarny znaczek :good: ale chrom listwa :sick3: wg bym ja wywalil :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ciekawie to wygląda muszę pojechać na szrot i kupić znaczek

a co do listwy muszę coś wymyślić bo ranty mam pobijane ;(

Opublikowano

malowanie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

mam pytanie zrobił by mi ktoś vt panelu środkowego w aucie ? ponieważ chce zrobić w karbonie tym jasnym [br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 21:53_________________________________________________p1010014yn.jpg

[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 18:29_________________________________________________eheh małe malowanko p1010007qo.jpg

[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 19:55_________________________________________________p1010011n.jpg

Opublikowano

radio see lepiej zmień :decayed:

Opublikowano
  • Autor

radio jest po wypadkowe a na dodatek z biedronki ehhee :polew::tongue4:

Opublikowano

ale zmień :decayed: wiem że lubisz stonki biedronki ale zmień :gwizdanie: zacisk :good: jak tam lampki zmieniasz?

Opublikowano
  • Autor

kurde z lampkami na razie lipa :wallbash:

a jak ci się widzi moja abstrakcja z malowaniem zacisków

Opublikowano

Koman a jaka farba malowałes te zaciski?,całkiem fajnie to wyglada,moze jakis spocik wkrótce...?

Opublikowano

zaciski sa spoko :good: czerwony do srebnego tez w sumie pasuje :cool1: mi tam sie podobaja :good:

Opublikowano
  • Autor

jacek myślałem że zapomnieliście o spotach w Kolbuszowej ;( ja bym chciał w tym miesiącu zrobić ale nie wiem jak będzie z resztą ekipy :gwizdanie:

a zaciski malowałem sprayem a firma to weSco pojemność 400ml [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 20:33_________________________________________________kupiłem do tego srebrzankę żeby pomalować obudowę tarczy i pół ośkę :evil:

Opublikowano

Coś by trzeba zorganizowac,mi tez sie czerwony podoba,zdejmowałes zaciski czy malowałes tak jak sa założone?

Opublikowano
  • Autor

jak były założone :decayed:

Opublikowano

ładne autko + za kolorek

Opublikowano
  • Autor

W końcu doszły do mnie upragnione lampy na tył jutro dodam zdjęcia na wolnym czasie :decayed:

Opublikowano

:gwizdanie: :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

teraz trzeba rozglądać się za folią na szyby i na dach :evil:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 22:06_________________________________________________a więc żeby nie stać w miejscu zostały zmienione lampy tylne z lexsus coś tam :>na red white

przed

us/i/p1010033pl.jpg/]p1010033pl.jpg[/url]po

[url=http://img508.imageshack.us/i/p1010022q.jpg/'>p1010022q.jpg

p1010016my.jpg

(komentarze typu fajna sjena będą bagatelizowane (fajne słowo hehe :polew:)

Opublikowano

dokładka w kolor albo łaczenie jak gadalismy ostatnio :cool1: dobrze ze zerwałeś ten chrom, ta wgniotke z klapy napraw i jest fajnie :good: póki co nie zakładaj znaczka na klape :naughty:

Opublikowano
  • Autor

wiem już wiem jak to zrobię :naughty:

teraz muszę pogadać z armisteadem na temat foli bo chce zrobić ściemę :dance:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.