Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Czy podejdzie climatronic


Majkel.a4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. :hi:

Jestem posiadaczem A4 B5 i niestety nie mam klimatyzacji. Chciałbym dołożyc jednak jak już to climatronic i tu pojawia się pytanie: czy podejdzie instalacja od A6 C4? Drugie pytanie: czy instalacja jest taka sama dla silników 1,9 TDI, 2,5 TDI i benzyniaków?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś o to bytał. Żeby włożyć climatronic trzeba podobno wymienić całe bebechy od nawiewu w środku pod deską rozdzielczą no i w Twoim wypadku założenie całej instalacje czyli sprzeżarki, przewodów i osuszacza. Czy z A6 będzie pasować to nie wiem bo w tym ogólnie nie siedze i sie nie znam.

Może ktoś mądrzejszy się wypowie.

No i podstawowe pytanie czy taka przeróbka będzie Ci sie kolego opłacać. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie podejdzie całe urządzenie z nagrzewnicą jest inne , sterownik klimatronika jest ten sam po za tym podejrzewam że drobne elementy mogą pasować ale to kropla w morzu potrzeb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie będzie inna sprężarka i przewody co do elektryki nie wiem

No i oczywiście cały mechanizm klap musisz wymienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej napisał diesel a benz będzie różna sprężarka przewody, szukaj z takiego samego modelu który będziesz mógł sprawdzić przed demontażem po za tym będzie łatwiej wyjąć z jednego i włożyć do twojego . Jak będziesz dobierał to zawsze jakiś problem sie urodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Wielkie dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam :hi:[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 15:38_________________________________________________A jeszcze jedno pytanie. Czy podeszłaby kompletna instalacja climatronica do mojego Audi B5 z anglika, czy tam wszystko po drugiej stroni idzie? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile mniejwiecej instalacja klimy z climatronikiem kosztuje ? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo to tak jest, jednemu uda się znaleźć części za 700zł, innemu za 1500. Tak samo z robotą, jeden mechanik weźmie 500 inny będzie krzyczał 1000.

Ceny podałem przypadkowe, nie interesowałem się zakładaniem climatroniku (jedynie czytałem na forum o tych 1200zł i to była jakaś okazja), ale tak jest z używanymi częściami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie jak to jest jak by sie hciało wrzucić z angola do naszego tyle że z 1.8 do 1.9 tdi?????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem nie oplaca sie, no chyba ze masz wszystko inne robione nie dawno, a tak to bym radzil sprzedac i poszukac czegos nowego z klima ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...