Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Pokrowce samochodowe


SkOs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje pokrowcow samochodowych na przod i tyl zalezy mi na tym zeby byly najlepiej cale czarne bez zadnych wzorkow i napisow :P jakosciowo tez zeby bylo ok .. ;p

szukam po necie i nie moge znalesc moze ktos bedzie mial farta i znajdzie za 1 razem :D dzieki ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj ..są firmy co szyją pod model samochodu i kolor materiału sobie wybierasz sam ..Na Allegro też powinieneś znaleźć coś takiego...(koszty takiego zestawu na zamówienie może sie kształtować 200-250zł )czy to Ci sie będzie opłacało?? :hi:

http://moto.allegro.pl/listing.php/search?string=pokrowce+samochodowe+na+zam%C3%B3wienie&category=620

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zastanawiam sie czy byle jakich nie kupic bo na jednym fotelu bok mi sie zacza zdzierac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam ten dylemat. Mam dać za pokrowce ok 200zł czy kupić fotel kierowcy (bo o nim mowa jeśli chodzi o przecieranie boczków) w podobnej cenie? Mój fotel wygląda całkiem całkiem ale już po nim widać (216tyś przelatane)

te są dość ciekawe:

http://moto.allegro.pl/pokrowce-a4-b5-b6-b7-a6-c5-superb-i-passat-b5-i1441080852.html

a tu coś tańszego ale podłokietnik jest osobno (pod Avanta bo mnie takie interesują):

http://moto.allegro.pl/audi-a4-b5-kombi-pokrowce-typowe-tania-wysylka-i1415698837.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie kurde chce jak najmniejszy koszt poniesc ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ile chcesz wydać? też wolał bym jak naj mniej wydać, ale te 130zł musisz liczyć żeby to jakos wyglądało a nie z haftem "TjuninG" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ile chcesz wydać? też wolał bym jak naj mniej wydać, ale te 130zł musisz liczyć żeby to jakos wyglądało a nie z haftem "TjuninG" :polew:

a po co CI te pokrowce? za 130zł to kupisz juz dobry komplet foteli, wg mnie do a4 ni uja nie pasują pokrowce, choćby nie wiem jakie były :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje pokrowcow samochodowych na przod i tyl zalezy mi na tym zeby byly najlepiej cale czarne bez zadnych wzorkow i napisow :P jakosciowo tez zeby bylo ok .. ;p

szukam po necie i nie moge znalesc moze ktos bedzie mial farta i znajdzie za 1 razem :D dzieki ;p

Też przymierzałem się do pokrowców ale zorientowałem się iż istnieją tapicerzy co wymieniają tylko części pokrycia. Wystarczy takich poszukać w okolicy. Koszt może niewiele mniejszy od pokrowców ale wygląd nieporównanie lepszy. Wiem bo nabyłem samochód już po takiej "naprawie".

Wogóle, to lepiej nabyć używany fotel (bywają na forum A4) lub dwa i wymienić zamiast pokrowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje pokrowcow samochodowych na przod i tyl zalezy mi na tym zeby byly najlepiej cale czarne bez zadnych wzorkow i napisow :P jakosciowo tez zeby bylo ok .. ;p

szukam po necie i nie moge znalesc moze ktos bedzie mial farta i znajdzie za 1 razem :D dzieki ;p

Też przymierzałem się do pokrowców ale zorientowałem się iż istnieją tapicerzy co wymieniają tylko części pokrycia. Wystarczy takich poszukać w okolicy. Koszt może niewiele mniejszy od pokrowców ale wygląd nieporównanie lepszy. Wiem bo nabyłem samochód już po takiej "naprawie".

Wogóle, to lepiej nabyć używany fotel (bywają na forum A4) lub dwa i wymienić zamiast pokrowców.

ja przeszywałem 2 boczki u siebie, zapłaciłem 30zł za usługę z materiałem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie mozna przeszywac u szwaczki ? :D czy u tapicera ?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie mozna przeszywac u szwaczki ? :D czy u tapicera ?:>

ja robiłem u tapicera :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...