Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Peknieta szyba przednia od kamienia. AC warta prosze pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakies poltora tygodnia temu jakis pacan wyprzedzal mnie terenowka i uszkodzil mi szybe kamieniem. Na 1 rzut oka nic nie widzialem. Dopiero dzisiaj zobaczylem jak powieksza sie pajaczek na szybie. Jak to moze byc z odszkowowaniem? Mam AC w warcie pakiet zloty chyba obejmuje tez szyby. W grudniu mialem lekka stluczke z mojej winy. Jak bym to zglaszal do warty to otrzymam odszkodowanie za szybe i nie przyczepia sie ze to moze powstalo od tej stluczki? Dodam ze to napewno nie wina stluczki tylko jak to ubezpieczyciel oceni. I czy jakies znizki poleca? Prosze w miare szybka odp bo nie wiem czy to mam zglaszac czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta szkode z grudnia to zglaszalem dostalem kase. Tylko teraz sie wkurzylem przez ta szybe ....;/ Jak maja mi znowu znizki poleciec to lepiej dac sobie spokoj. Nie powinni zabierac 10%bez przesady porabane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma tam czegoś takiego jak Auto szyba w PZU, że płacisz dodatkowo 50 zł i masz szyby ubezpieczone na 2000 zł i jak zgłosisz to nie tracisz żadnych zniżek i szybę możesz sobie za 50 zł raz w roku wymieniać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio od policjanta na szkoleniu w firmie słyszałem, że zarządca drogi bez problemu powinien wypłacić odzkodowanie za pękniętą szybę i jest od tego ubezpieczony (oczywiście notatka spisana przez policję - auto spod którego kamyk wypadł nie ma tutaj znaczenia) . Tylko jak to w polskich warunkach - pewnie trzeba by się z nimi długo bić o to odszkodowanie. Taka teoria - a praktyka ....pewnie inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przypadkiem na szyby nie masz Sumy Ubezpieczenia ? :)

jeśli tak to żadne zniżki Ci nie idą z AC, bo to inne ryzyko jest, po prostu SU będzie konsumowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakiet mam w warcie zloty czyli bogaty ale nie wiem jakie sa tam przywileje i tak szkode zglosze nawet jak by znizka poleciala to oplaca sie zlogsic zawsze 500zeta chociaz na szybe bedzie a jak by znizka nie poleciala to tym bardziej. Zreszta to nie jest moja wina ze szyba pekla to z jakiej racji mam znizki tracic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...