Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Trojmiejska Scena Tuningowa...AFN 260KM .... the besciaki z mojej okolicy


rob555

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj tak z ciekawości zadzwoniłem sobie do tych oszustów mega tunerów co tjuning robia:polew::facepalm:

dzien dobry

-dzień dobry

-ja dzwonie w sprawie mojego a4 b5 z silnikiem tym dieslem 1.9 bo chyba cos mam nie tak z wtryskami bo kopci troche

-nie ma problemu zapraszam na diagnostyke całego silnika

-ok super a niech pan mi powie bo chce trochę żeby audi lepiej jechało bo kiedys czytałem w internecie że mozna cos zrobić zeby więcej tych koni było i jest pan w stanie to zrobić????

-oczywiście zajmujemy sie profesjonalnym tuningiem samochodów bedzie tyle koni ile pan zechce i bedzie bardzo szybki jak wyscigówka:polew:

-o to właśnie tak bym chciał wie pan troche mocy brakuję

- rozumiem u nas bedzie pan zadowolony robimy sportowe samochody

-a na czym to polega te wieksza moc?

-oj to juz taka tajemnica zawodowa bo bardzo nieliczne grono mechaników jest wtajemniczonyvh w takie profesjonalne tuningi samochodów

- juz prawie jebłem ze śmiechu ale trzymałem powagę:decayed: a co może pan zdradzić?

- wymieniamy wtryskiwacze na sportowe, montujemy sportowe filtry całe sportowe orurowanie chłodnice przygotowujemy profesjonalny program sterujący silnikiem i wiele wiele więcej elementów zmieniamy

- ooo super.... a jakie są koszta takich wymian?

- to juz do dogadania osobiście podczas wizyty

-o to zgłoszę sie do pana po wypłacie

-zapraszamy do naszego warsztatu i odrazu mówie że jestesmy najlepszym warsztatem w Polsce który profesjonalnie zajmuje sie usportowieniem samochodów

- o to dobrze wiedzieć dziekuje panu bardzo przyjade zaraz po wypłacie do widzenia

-do widzenia i niech p[an pamięta że za miła pogawędkę juz pan ma u nas rabat na usługi tuningu:facepalm:

tak wyglądała rozmowa:polew::polew::polew:

dodam że rozmawiałem jak gość nie znajacy sie ani troszke na samochodach czyli tak jakbym nie wiedział nawet gdzie silnik w aucie znaleźć :naughty::naughty:

szkoda że tego nie nagrałem ale umarłem ze śmiechu co za ludzie kur... co za ludzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...