Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Trojmiejska Scena Tuningowa...AFN 260KM .... the besciaki z mojej okolicy


rob555

Rekomendowane odpowiedzi

Też mi to smierdzi...cholera wie ile naprawdę zapłacił..

Zawsze mozna zadzwonic do tego warsztatu i zapytac sie czy podejma sie wyrezania 200KM w 1Z :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak coś zmienili pod maską, z tymi niebieskimi rurami wygląda, jakby miał co najmniej 170km :polew:

Właściciel coś w ogóle próbuje z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czytam to nóż w kieszeni mi się otwiera. Czemu ktoś się berze za coś o czym nie ma pojęcia i próbuje wciskać kit innym.

Szkoda tylko że właściciel Passka nie pojechał odrazu do Roba.

mały Off...Ja np. dowiedzialem się dzisiaj że przez montaż kolektora AWXa z flanszą zamiast EGR, w moim silniku ajm robi się podciśnienie które wypycha cały olej z silnika na turbinę. :) .. koszmar..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czytam to nóż w kieszeni mi się otwiera. Czemu ktoś się berze za coś o czym nie ma pojęcia i próbuje wciskać kit innym.

Szkoda tylko że właściciel Passka nie pojechał odrazu do Roba.

mały Off...Ja np. dowiedzialem się dzisiaj że przez montaż kolektora AWXa z flanszą zamiast EGR, w moim silniku ajm robi się podciśnienie które wypycha cały olej z silnika na turbinę. :) .. koszmar..

ze co??? co za bzdura? :facepalm: oni Ci to powiedzieli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oni, tylko "mo"j lokalny mechanik po tym jak wyczyscil kierownice w moim turbo i przeszło przez nią 4litry oleju z silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez to jakas kompletna bzdura, i Ty uwierzyłeś w to,czy sie zgrywasz? : ) to,ze ja wyczysciles, czy tam mechanik i to,ze poszly w niej uszczelniacze i puscilo olej to raczej calkowity zbieg okolicznosci, a nie kolektor...co ma piernik do wiatraka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie uwierzylem mu, ale z glupim nie ma sie co kłocic bo on i tak wie swoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie raczej zastanawia jak mozna inwestowac 7k PLN w Passata B4.

Niektórzy inwestują 3x tyle w B3 lub B2, ale to już chyba inna historia bo to nie są już daily drivery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie raczej zastanawia jak mozna inwestowac 7k PLN w Passata B4.

Niektórzy inwestują 3x tyle w B3 lub B2, ale to już chyba inna historia bo to nie są już daily drivery.

ej... no ale nie inwestuja w 1.9TDI do tluczenia raczej, to pewnie zwyczajny stary passacior.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie raczej zastanawia jak mozna inwestowac 7k PLN w Passata B4.

Niektórzy inwestują 3x tyle w B3 lub B2, ale to już chyba inna historia bo to nie są już daily drivery.

ej... no ale nie inwestuja w 1.9TDI do tluczenia raczej, to pewnie zwyczajny stary passacior.

Być może tak jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż wierzyć się nie chce, ale z drugiej strony co się dziwić w końcu w Polsce żyjemy. Znając zapał mechaników jedyną nową częścią był BOX z allegro za 130 zł ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bez namysłu zabrał bym jakiegos kolege do auta ktory musiałby wsiadać bagażnikiem bo w dzwi by się nie zmieścił i pojechał bym do warsztatu ponegocjować cene i poprosić o wystawienie jakiegoś CREDIT NOTE'a i zwrot pieniążkow. Szkoda czasu na bieganie po sądach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bez namysłu zabrał bym jakiegos kolege do auta ktory musiałby wsiadać bagażnikiem bo w dzwi by się nie zmieścił i pojechał bym do warsztatu ponegocjować cene i poprosić o wystawienie jakiegoś CREDIT NOTE'a i zwrot pieniążkow. Szkoda czasu na bieganie po sądach.

I narobiłbyś sobie więcej problemów niż Ci oszuści. :doh1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ispee :polew:

co racja to racja...

dobra wracajac do tematu dzis podjechal zamowiony przez wlasciciela rzeczoznawca i na jego oczach demontowalismy turbo, pompe i wtryski.

Pompa i wtryski ida do serwisu Boscha by opisali co ew. bylo zmieniane.

Turbo zostalo zmodyfikowane. Wstepne pomiary wykazaly ze po stronie ssacej jest zamontowany ciut wiekszy wirnik. Wyglada to na wirnik od AWX ale dokladnie turbinarze sie wypowiedza. Strona ciepla raczej seryjna.

Tak czy siak chociaz to zrobione bylo wiec jest pozytyw. Oczywiscie 260KM ani nawet "zmierzone" 193KM na tej suszarce sie nie da za diabla wycisnac ale dobre 150 jest w jej zasiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co oni mu tam porobili to masakra, takich hybryd to chyba sam Karambol nie widzial :shocked: ciekawe skad oni czerpali wiedze nt tuningu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: masakra :wallbash:

ale swoja droga , oczywiście nie che nikogo oceniać , trzeba być niezłym ćwokiem aby dać sie nabrać na taki wałek ,

ale pod maska grubo , wyglada na dobre 250 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...