Treść opublikowana przez Oscar/Mariusz
-
[B6 AWX] Ciężko wchodzi 1 i R na postoju
pewnie docisk sprzegła
-
[B5 AFN] Problem z biegami
pewnie docisk sprzęgła poszedł się je.....c
-
[B5 AJM] Chrobocze na parkingu na skręconych kołach?
mi tak naparzało i okazało się ze to był napinacz paska wielokolorowego przy skręcaniu pompa wspomagania robi opór i napinacz zaczynał na....lac ze wstyd na parkingu zawracać ja przy okazji wymieniłem rolkę alternatora która ma w sobie sprzegiełko i już słabo trzymało
-
[A6C5]Moje OOOO A6C5 AJM 115 KM 2000r
Wirus
-
Chip Tuning w Tune-Up Maj 2011 zapisy
jeszcze 7 ja juz po czipie podziekowania za profesjonalizm dla pana Roberta wynik 141,5KM na 346,9 Nm
-
Chip Tuning w Tune-Up Maj 2011 zapisy
możne jakaś grupówka na lipiec
-
[B5 AFF] Piszczy przy kręceniu kierownicą
a możne taśma w kierownicy
-
[ALL] Jak wymienić płyn wspomagania.Opis jak to zrobiłem.
jeśli nie jest zielony to wymień a powinno sie co 2 lata
-
[INNE] Dieta Dukana
problem z kolanami to są jak warzysz 120 kg i postanowisz ze od jutra biegasz
-
[INNE] Dieta Dukana
stosowałem ta dietę efekty są super
-
Darmowy przyrząd do mierzenia bieżnika Bridgestone
ten gadżet to taki szajs ze u mnie już wylądował w śmietniku
-
[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp
super
-
[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp
tera ma kopa
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
młody co tu pisać czapki zgłowy :good:
-
Wyprawa po Europie
2000 km to na weekendowe rybki można skoczyć
-
[B6 AWX] EGR
włóż taka zaślepkę a wężyk zostaw tam gdzie był
-
Darmowy przyrząd do mierzenia bieżnika Bridgestone
tez dostałem
-
Ulubione piwo!
Specjal Heineken Warka Strong
-
[B5 AFN] Trojmiejska Scena Tuningowa...AFN 260KM .... the besciaki z mojej okolicy
jak te rury były by czerwone to pewnie ze 280 kucy
-
[A6C5]Moje OOOO A6C5 AJM 115 KM 2000r
Trafiła sie taka ale szukałem też awancika
-
[A6C5]Moje OOOO A6C5 AJM 115 KM 2000r
na forum A6 jestem zarejestrowany a także na forum audiclubislands http://www.audiclubislands.org/forum/index.php
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Quattro S-line
super autko no i ten motor pod maską
-
[ALL] Jak wymienić płyn wspomagania.Opis jak to zrobiłem.
lepiej jak byś ściągną jeden przewód powrotu podpiął do butelki i przepłukał cały układ (trzeba zaślepić powrót w zbiorniczku)żeby było łatwiej kręcić podnosimy przód auta
-
[B5 1Z] Jaki olej do skrzyni i ile go wchodzi ?
zadzwoń do innego aso i spytaj o cenę możne robi cie ktoś w balona
-
[B6 ALT] Cena rozrządu z wymianą ...
normalna cena