Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Cena rozrządu z wymianą ...


fido920

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem dopytać Was czy mechanik nie zdarł ze mnie skóry ponieważ auto zostawiłem ojcu i on odbierał robotę. Temat przekazywany z ust do ust przez co nie mogę się zorientować za co zapłaciłem. Sumaryczny koszt z wymianą poniosłem 1400 PLN. Zestaw naprawczy (2 rolki, pasek, pompa wody z zamianą starej) 600 z grosikami w ASO, to dałem mechanikowi. On dokupił jeszcze (poza ASO): hydronapinacz (pudełko Ruville), dwie rolki-w zasadzie je rozebrał i włożył nowe łożyska FAG (pasek alternatora i klimy zostały stare, a łożyska właśnie do nich) i płyn G12 (nie wiem jaki i ile), wymienił jeszcze filtr paliwa, który od dawna woziłem w aucie :) i za to skasował mnie 800 plnjak na mój gust hydronapinacz -260-(u nas w sklepie :confused4:)2 łożyska FAG max 50pln+nie wiem ile płyn G12 załóżmy że 60 pln koncentrat=370, czyli za robotę 430-no więc dużo czy mało i gdzie źle oszacowałem części. Nie sugerujcie się cenami z klubu bo w sklepie w skarlandii na pewno więcej, chodzi mi tylko o szacunkowy koszt...Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za G12 zapłaciłeś 370zł :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do AWX lub AVF kpl. rozrząd INA z hydronapinaczem,pompa ruville , paski micro bosch ,napinacz paska micro INA , płyn G12 z wymianą to koszt 1300zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za G12 zapłaciłeś 370zł :shocked:

nie nie, tam jest "=" czyli dokupione przez mechanika części i G12=370
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozrząd do ALT ORI 380zl+ pompa regenerowana okolo 180zl hydronapinacz jest wymieniany co druga zmianę rozrządu, sama wymiana rozrządu to koszt około 450zl + G12 37zl za litr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dzięki :> Fura dobrze jeździ, zrobiło się trochę ciszej-chyba któreś rolki grały, więc mogę do niego jeździć...Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi...Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sierpniu również robiłem rozrząd w ASO VW i za części zapłaciłem: pasek klinowy 106,17, zestaw naprawczy 416,57, pompa wodna 165,41, napinacz 371,23, ( cena części z 10% rabatem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na śląsku podobna cena :)

co do czesci ja kupuje w IC z duzym rabatem wiec gdyby ktos potrzebowal rozrzad kompletny... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...