Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Kula haka


olek_BB

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy jak w temacie chodzi mi o dokupienie kuli, końcówki do oryginalnego haka. Auto kupiłem z oryginalnym hakiem oczywiście koncówy brak. W serwisie zaśpiewali mi coś koło 800 plnów :wallbash: W bagażniku na wlepce dotyczącej haka jest nr 8E0 010 197F. Niestety nie posiadam ETKI więc nie wiem czy jest to nr który dotyczy całego zestawu a kula czyli końcówka wystepuje pod jakimś innym numerem.

Na allegro wiekszość takich końcówek występuje z numerami 8E0 8........

Może jest ktoś w stanie to wyjaśnić :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8E0010197F to jest naklejka do haka holowniczego :) a czop kulisty mozna kupic osobno tylko cena 1392 PLN :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena - miazga :shocked:

czyli jak rozumiem muszę szukać tego czopa czy kuli (jak zwał tak zwał) z nabitym właśnie tym numerem.

Wielkie dzięki za szybkie info :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja też potrzebuje kuli haka może ma ktoś do sprzedania taniej niż na allegro bo 300 zł to trochu za dużo pozdrawiam.

no ciężko ci będzie

z drugiej strony 3 stówki to też nie dramat, skoro ori kosztuje 4 razy więcej :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy ktoś pomógł mi zidifikowac jaki numer części ma kulua haka u mnie? Niestety jej nie posiadam. Jeżeli posiadam nalepke w bagażniku to niestety jej nie widzę bo pewnie jest pod butla LPG. Będę bardzo wdzięczny, w załączniku wrzucam zdjęcie wlepki na belce. 

PozdrawiamIMG_20191015_172251.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2011 o 08:25, olek_BB napisał:

cena - miazga :shocked:

czyli jak rozumiem muszę szukać tego czopa czy kuli (jak zwał tak zwał) z nabitym właśnie tym numerem.

Wielkie dzięki za szybkie info :notworthy:

mam klule ale z a3 8l , nie wiem czy pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem odpowiedź, dla mojej belki o numerze jak na zdjęciu tj. 8e0 807 309 D będzie pasować kula o numerze 8E0800495 lub 8E0800495A. Tylko nie wiem którą dokładnie powinienem mieć, ale że nie jest łatwo znaleźć kule to chyba kupię co znajdę, może nie będzie problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...