Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] Mały edit...Już u mnie :D


pokson

Rekomendowane odpowiedzi

Ładne autko. Też mam z belgi z tym samym silnikiem i jak widzę z podobnym wyposażeniem:) tyle że czarne. U siebie pierwsze co zrobiłem to haka wywaliłem, jednak jesteś w lepszej sytuacji bo mój był nieoryginalny i sterczy kawałek mocowania pod zderzakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne autko. Też mam z belgi z tym samym silnikiem i jak widzę z podobnym wyposażeniem:) tyle że czarne. U siebie pierwsze co zrobiłem to haka wywaliłem, jednak jesteś w lepszej sytuacji bo mój był nieoryginalny i sterczy kawałek mocowania pod zderzakiem

A nie da rady jakoś tego mocowania wywalić? Co do wyposażenia to ja nawet nie wiem co ten samochód ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli będziesz odkrywał, spokojnie :).

Auto bardzo ładne, mam wycieraczki na sprzedaż jakbyś chciał, bo widzę, że masz trochę zjechane, jak coś pisz PW :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli będziesz odkrywał, spokojnie :).

Auto bardzo ładne, mam wycieraczki na sprzedaż jakbyś chciał, bo widzę, że masz trochę zjechane, jak coś pisz PW :).

Już zaczynam odkrywać mankamenty:( Coś mi szumi jak jade powyżej 30km/h :/ coś jak by ze skrzyni biegów :/ jak dociskam gałke to słychać to głośniej, a biegi wchodza luźno bez problemów.

[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 15:21_________________________________________________Jakoś nie mam za bardzo czasu żeby zrobic zdjęcia:/ Jak na razie mogę się pochwalić jednym zdjęciem. Troche "artystyczne" :)

dsc0088car.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Jak do tej pory zmieniłem tylko radyjko na pionnera z czerwonym podświetlaniem, więc wtapia się ładnie w czerwone podświetlanie samochodu. Może dzisiaj pojadę gdzieś w plener to wreszcie troche fotek porobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...