Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Zapowietrzony cały układ hamulcowy


Arturro1

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy pomóżcie zregenerowałem cylinderki na tyle w moim audi gdyż były zapieczone.Popełniłem błąd pozostawiłem odkręcone i nie zabezpieczone przewody na całą noc więc cały płyn hamulcowy wyciekł ,w zbiorniczku nie było nic.Wlałem nowy płyn i odpowietrzyłem wszystkie cztery koła ale pedał hamulca ucieka do podłogi.Moje pytanie brzmi:Czy zapowietrzyła się pompa hamulcowa i pompa ABS ? (to jest układ z ABS) dodam że odpowietrzałem z wyłączonym zapłonem.Jak teraz odpowietrzyć żeby wszystko było OK czy da się odpowietrzyć pompę ABS bez podpinania pod vag.Szukałem na forum ale nic konkretnego nie znalazłem.Jak po kolei wszystko teraz odpowietrzyć.Wiem że to moja wina ale to już się stało i trzeba to naprawić bo autko stoi a z takimi hamulcami nie wyjadę bo za oknem ślizgawka,proszę was o podpowiedź i z góry dziękuję Wam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjedz do kogos kto ma urządzenie Ate lub TRW

do odpowietrzania ukłądów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po wszystkim hamulce jak żyletka ale odpowietrzone na odpalonym silniku i zaczęte od prawego przedniego.Jeszcze małe pytanko koledzy chcę wymienić odpowietrzniki aby uniknąć ich urwania w przyszłości bo są skorodowane czy coś muszę zrobić aby mi się nie zapowietrzył układ czy tylko odkręcić stare i wkręcić nowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze małe pytanko koledzy chcę wymienić odpowietrzniki aby uniknąć ich urwania w przyszłości bo są skorodowane czy coś muszę zrobić aby mi się nie zapowietrzył układ czy tylko odkręcić stare i wkręcić nowe ?

nie cuduj i wymien na nowe

jak bedziesz je wkrecac to na jakis smar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykrecasz i od razu wkrecasz nowy

nie zapowietrzysz układu bo płyn bedzie wypływał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam takie pytanie bo chce wymienic plyn hamulcowy.. mam silnik ADP 1,6l

mogl by mi ktos wrzucic jakas fotke gdzie dokladnie sie odpowietrza uklad i jak to robic? jest na to osobna jakas sruba czy na wezykach? jak to zrobic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kazdym zacisku masz odpowietrznik, klucz 11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...