[B5 1Z] [B5 1Z] Amortyzatory Boge do 1BE
0

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

paweu1    0

Panowie, przejrzałem forum, użyłem szukajki, ale nie moge znaleźć jednoznacznej odpowiedzi, a niektóre wypowiedzi są sprzeczne

Czy każdy amorek Boge 8D0413031 jest utwardzony i przeznaczony do zawiasu 1BE, czy tylko BOGE 8D0413031 AE czerwony (lub czerwony SACHS o tym samym numerze) ?

Niektórzy sprzedający podają czarny Boge jako przeznaczony do 1BE?

Jest kilka rodzajów amorków Boge: 8D0413031 BD, 8D0413031 AE, 8D0413031 N, 8D0413031 ...

Jak to w końcu z tym jest?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    TAZdar    0

moim zdaniem po to w takich fabrykach jak SACHS BOGE i AUDI siedza i obliczają na tych swoich kalkulatorkach ze zawieszenie 1 BE na przedniej osi składa się z amortyzatora sachs 8d0 413 031 bl ( czerwonego ) sprężyny skróconej o 4 cm z oznaczeniem zielona i czerwona kropka w przeciwnym razie jak pomieszasz sportowy amor ze zwykła sprężyna to moze sie dziwnie zachowywać na drodze

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    TAZdar    0

auto opadnie na glebe ale nie bedzie za bardzo sztywne, tak mi sie wydaje bynajmniej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    karol24    0

i właśnie tak też się stało :) o niebo lepiej wygląda a przede wszystkim prowadzi się bez bujania na wszystkie strony (amory i wszystko ok bo sprawdziłem przy okazji), dla mnie po prostu było zbyt miękko (po corsie -35 na Ta Technix :good:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta