Treść opublikowana przez TAZdar
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Witam Czeka mnie wymiana tarcz i klocków z przodu mam a4 b5 AFN i chcę i proszę bardzo was o poradę czy takie tarcze będą mi pasowały i czy opłaca się takie zakładać ATE PD TARCZE+KLOCKI PRZÓD AUDI A4 B5 B6 PASSAT B5 (2363712650) - motoAllegro , jak się zachowują i czy szybko się zużywają, jeżeli nie to proszę o jakieś wasze propozycje Pozdrawiam Paweł
-
Audi jako rodzynki tuningu
hehe wygląda jak MADE IN CHINA
-
[B5 AFN] Woda po stronie kierowcy
kolejny zadowolony z naprawy miałem podobny problem tylko ze mi rozłączył sie przewód od tylnego spryskiwacza i waliło mi pod podłoge cieżko to było zlokalizować ale tez mi sie udało
-
[INNE] Jaki silnik diesla mało podatny na jakość paliwa??
za tymi co tankują jadalny to tylko frytkami śmiedzi
-
Audi jako rodzynki tuningu
Nie wiem jak można poprawiać fabrykę w tak tandetny i biedny sposób, zwykła standardowa bryła wygląda niebo lepiej niż z tymi ledami, brewkami, zderzakami, progami, i badziewnymi grilami z kosmosu. Chcą mieć sport to niech poszukają prawdziwej Eski na mobile.de a nie brzydkich garażowych przeróbek http://moto.allegro.pl/audi-rs4-b5-380km-tylko-60tys-km-0-200km-h-17s-i1738658213.html takie orginały trzeba kupować a nie sie bawić [br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 22:04_________________________________________________za takie kaleczenie AUDI-czek to powinni wsadzać na dołek i torturować
-
[ALL B5] Pukanie przy podjazdach
Cześć może wam to pomoże, tez miałem kiedyś lekkie stuki przy podjeżdżaniu pod krawężnik okazało się ze za luźno była dokręcona śruba mocująca piastę z przegubem wystarczyło dokręcić i po sprawie . a teraz przez nasze piękne dziurawe drogi wala mi 4 wahacze odkręciłem koło podniosłem autko na lewarku zwolniłem tylny górny i dolny tylny wahacz i okazało się ze mogę nimi tak swobodnie mieszać jak łyżka w zupie kompletnie wyjeba.. i na podjazdach mi teraz tak wali jak kowal by w kowadło walił, a nowe wahacze na allegro te w promocyjnych niby cenach jak i pseudo orginalne są wielkie gówno warte bo nawet 10 tys droższe 20 tys nie są w stanie wytrzymać. Moim zdaniem przyczyn stukania przy krawężnikach może być tylko parę - wytrzepane wahacze - rozpadający się przegub - luźna piasta - luz na maglownicy więcej możliwości z stuków przedniego zawieszenia chyba nie ma
-
[ALL B5] Pomocy, tylne zawieszenie
amorki mam kyb a sprężyny uzywane pierwszy montaż
-
[ALL B5] Pomocy, tylne zawieszenie
hehe zaryles pare razy i teraz wkładasz seryjne kazdy docenia zalety zawieszenia 1BA ja komplet sprzedałem za 150 zł ale jak chcesz sie szybko pozbyc to wystaw za 120zł i powinienes raz dwa znaleźć napisz ze masz sprężyny od 1BE i napalony raz dwa sie znajdzie
-
[ALL B5] Pomocy, tylne zawieszenie
Czesc moim zdaniem musisz wstawić sportowe sprężyny najlepiej orginał 1BE miałem takie ale niedawno sprzedałem ale na allegro pełno ich jest. Sprężyny sa niższe ale i twardsza dlatego nie powinno ci po ich wymianie ocierać o nadkole
-
[ALL B5] Co zrobić zeby auto było miekkie i komfortowe
ok kolego wyślij dane na PW wieczorkiem wie odezwe i dobijemy interesu mysle
-
[ALL B5] Co zrobić zeby auto było miekkie i komfortowe
Wysoko stoi ?? i jest mieciutke ;( ?? najbardziej mi na komforcie zalewzy ;(
-
[ALL B5] Co zrobić zeby auto było miekkie i komfortowe
a ile byś za nie chciał kolego
-
[ALL B5] Co zrobić zeby auto było miekkie i komfortowe
a ma może ktoś z was na zbyciu orginalne spreżynki 1BA
-
[ALL B5] Co zrobić zeby auto było miekkie i komfortowe
a nie ma jeszcze miększych sprężyn niż 1BA auto może się podnieść w górę aby było miękkie
-
[ALL B5] Co zrobić zeby auto było miekkie i komfortowe
myślisz że zwykłe sprężyny 1BA załatwią sprawę ?
-
[ALL B5] Co zrobić zeby auto było miekkie i komfortowe
no faktycznie troche daleko ;( Help doradzcie coś ;(
-
[ALL B5] Co zrobić zeby auto było miekkie i komfortowe
obecnie mam jakies amortyzatory KYB excel i spreżyny einbach, dosć sztywny jest ten zestaw ;(
-
[ALL B5] Co zrobić zeby auto było miekkie i komfortowe
Witam klubowiczów Mam taki problem, a mianowicie moja A4 ma dość twarde zawieszenie ;(, co powinienem zrobić żeby jeździło mi się nią miękko i komfortowo może ma ktoś jakiś miękki zawiasz na zbyciu proszę o pomoc czekam na wasze sugestie Pozdrawiam
-
[B5 1Z] [B5 1Z] Amortyzatory Boge do 1BE
auto opadnie na glebe ale nie bedzie za bardzo sztywne, tak mi sie wydaje bynajmniej
-
[ALL B5] Szum powietrza koło kierowcy
jak byś zgadł @up Jak mi malowali dach to wycinali szybe i powiedzieli mi ze nie ma kleju w rogu pod szyba potem jak wstawiali to dali klej ale nic to nie pomogło a zawiasy o ile to one to oba na drzwi czy tylko dolne wymienic, i jakie jakie czy orginalne z salonu kupic ? a czy przez wyrobiony zawias moga sie ciezko drzwi otwierać to znaczy stawiaja wiekszy opór przy otwieraniu?
-
[B5 1Z] [B5 1Z] Amortyzatory Boge do 1BE
moim zdaniem po to w takich fabrykach jak SACHS BOGE i AUDI siedza i obliczają na tych swoich kalkulatorkach ze zawieszenie 1 BE na przedniej osi składa się z amortyzatora sachs 8d0 413 031 bl ( czerwonego ) sprężyny skróconej o 4 cm z oznaczeniem zielona i czerwona kropka w przeciwnym razie jak pomieszasz sportowy amor ze zwykła sprężyna to moze sie dziwnie zachowywać na drodze
-
[ALL B5] Szum powietrza koło kierowcy
raczej to nie bedzie wina zawiasów jak ruszam drzwiami w kazda strone to nie czuje luzów jakies inne pomysły HELP a takie pytanie na boku jak drzwi sie ciezko zamykaja to zawias umarł bo smarowalem go WD40 i nic
-
[ALL B5] Szum powietrza koło kierowcy
w ferrari przy 100 uszy urywa ja sie tylko pytam czy 100 km/h szumi wam w waszych autkach bo wydaje mi sie ze to wina zle poskladanej bryły auta po wypadku
-
[ALL B5] Szum powietrza koło kierowcy
a pomoże to wam jak powiem ze uszczelka dolega do drzwi ale miedzy boczkiem a dzwiami jest szpara na 4 mm bo z tego co wiem to w tym modelu uszczelka dolega dołem do boczku a nie do ramy drzwi(blachy) ale u was tak nie szumi przy tej prędkości co ?
-
[ALL B5] Szum powietrza koło kierowcy
witam mam pewien problem kupiłem autko i było trafione w przedni słupek ( sprzedawca mówił" auto niebite ") frajer, dopiero po fakcie takie rzeczy wychodzą, i nie wiem dokladnie od czego zaczać jak sprawdzić skąd dobiega szum powietrza zaczyna mi szumieć przy 80 km/h i dosyć mnie irytuje czy wam też szumi przy tej prędkości wiatr, a moze to normalne ? prosze o pomoc moze jakas firma, zakład co sie zajmuje takimi rzeczami albo jakieś domowe sposobu stawiam piwko za pomoc dzieki