Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Analiza błędów


llevy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam prośbę czy mógł by mi ktoś to zdiagnozować? :wallbash: VAG-COM Version: Release 311.2-N

Control Module Part Number: 8D0 907 558 E

Component and/or Version: 1.8L R4/5VT MOTR HS D02

Software Coding: 04001

Work Shop Code: WSC 05314

3 Faults Found:

16519 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1: Heating Circuit Malfunction

P0135 - 35-00 - -

16518 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1: No Activity

P0134 - 35-10 - - - Intermittent

17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer

P1570 - 35-10 - - - Intermittent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem jest taki ze sondy ponoc byly wymieniane, a mechanior wmawia ze to bledy od sterownika, a nie od sad. Auto jedzie jakby mialo 100KM.

Poziu to jest normalne ze K03 robi sie czerwoniutka jak sie przybutuje troche auto??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie normalne przy dość mocnym bucie. Przy małym nie powinna. Sprawdzaliscie AFR ? Da rade zrobić u niego logi z lambdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie depresja pojechałem do ASO podpięli się za drobne ewidentnie sonda,jade do gościa który wymieniał sondę a on swoje sterownik jest walnięty i tyle sonda działa poprawnie.A spadek mocy stwierdził ze z przepływką jest coś nie halo :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 30 Listopad 2007, 16:19 _________________________________________________Problem rozwiązany sonda jest ok żadnych błędów na VAGU .Okazało się że koło wtyczki był przerwany kabelek od układu grzewczego i stąd ten błąd teraz już wszystko hula jak ta lala :thumbup::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się że koło wtyczki był przerwany kabelek od układu grzewczego i stąd ten błąd teraz już wszystko hula jak ta lala :thumbup::a4fan:

Niby VAG wywalił Heating Circuit Malfunction, czyli coś z podgrzewaniem :).

W każdym razie dobrze, że sprawa rozwiązana.

Zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...